Zavrieť

Porady

Piercovací salón

Zdravím, rád by som vás poprosil o radu, lebo nikde tu na fóre som sa to úplne presne nedočítal, že čo všetko potrebujem na otvorenie piercovacieho štúdia. Najviac ma zaújmaju tie veci o hygiene, otváracie hodiny, likvidácia odpadu( lebo ihly a latexové rukavice asi do bežného komunálneho odpadu ísť nemôžu), a tiež všetký potrebné doklady ....malo by to fungovať formou živnosti. Za informácie veľmi pekne ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Neviem, odkiaľ si, ale na otázky z hygieny Ti najlepšie odpovedia za regionálnych úradoch verejného zdravotníctva - nejaké info určite nájdeš aj na nete, ale Ty máš špecifické otázky, tak si tam radšej zavolaj alebo zájdi.

    Čo sa týka ihiel a zdravotníckeho materiálu - podľa mňa je to nebezpečný odpad - biologický materiál alebo biologicky kontaminovaný materiál - neviem presne, ako sa nazýva, ktorý treba likvidovať v spaľovni. Na to sú asi dosť prísne nariadenia. Určite Ti na RUVZ na to vedia dať odpoveď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.