Zavrieť

Porady

PNka mi stale nedosla!

Prosim vas je mozne aby som ani dnes 14.1. nemala korunky na ucte???? Vsetko som im nacas odovzdala mam aj prefotene potvrdenia s peciatkou podatelne SOC. Od novembra som bez koruny Uz vam niekomu nabehla PN tento mesiac???? Ja som bola vypisana od 4.11. ukoncenie som mala 31.12. Vsetky mam odovzdane aj s prechodkami riadne v termine. Ukoncenie som niesla 2.1. Kedy nabehnu peniaze? Dokedy ma byt PN vyplatena?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    krater Pozri príspevok
    Prosim vas je mozne aby som ani dnes 14.1. nemala korunky na ucte???? Vsetko som im nacas odovzdala mam aj prefotene potvrdenia s peciatkou podatelne SOC. Od novembra som bez koruny Uz vam niekomu nabehla PN tento mesiac???? Ja som bola vypisana od 4.11. ukoncenie som mala 31.12. Vsetky mam odovzdane aj s prechodkami riadne v termine. Ukoncenie som niesla 2.1. Kedy nabehnu peniaze? Dokedy ma byt PN vyplatena?
    My to tu nevyriešime, s urgenciou a pohrozením na nedodržanie zákona sa obráť na SP . Dala si im správne číslo účtu?
    Zo stránky SP:
    Výplata dávky
    mesačne pozadu v lehotách určených Sociálnou poisťovňou, spravidla okolo 20. dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po kalendárnom mesiaci, za ktorý sa nemocenské vypláca

    krater je offline (nepripojený) krater

    krater
    Ano dala. Ja viem ze to tu nevyriesite ale viem ze su tu ludia ktori su dlhodobejsie na PN tak chcem vediet ci im tento mesiac prisla PN resp. do akeho dna v mesiace najneskor maju PN poslat.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    krater Pozri príspevok
    Ano dala. Ja viem ze to tu nevyriesite ale viem ze su tu ludia ktori su dlhodobejsie na PN tak chcem vediet ci im tento mesiac prisla PN resp. do akeho dna v mesiace najneskor maju PN poslat.
    Uviedla som Ti to v príspevku vyššie.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    krater Pozri príspevok
    Ok takze do 20teho. Tak som zvedava.
    DAKUJEM!
    Potom napíš, kedy ťa € potešili.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    brčko Pozri príspevok
    mne raz prišli aj 21-ého.
    To boli ešte v termíne, pre istotu na stránku SP dala slovíčko spravidla.

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Aha, teraz mi svitlo, to bolo tuším po mojej reklamácii, to mi tuším doplatili niečo, takže to bolo možno aj z toho dôvodu. Aby som im nekrivdila.
    Naposledy upravil brčko : 15.01.09 at 17:47 Dôvod: y na i :)!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.