Zavrieť

Porady

OMEGA-poradca

bry vecer,

najde sa tu niekto ochotny a s pevnymi nervami, kto by mi radil cez ICQ ako používať alebo postupovat pri uctovani a praci s omegou? obcas prosim dajte mi vediet na ivcacko@gmail.com.. mooc dakujem, budem cakat na email.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ivkň Pozri príspevok
    bry vecer,

    najde sa tu niekto ochotny a s pevnymi nervami, kto by mi radil cez ICQ ako používať alebo postupovat pri uctovani a praci s omegou? obcas prosim dajte mi vediet na ivcacko@gmail.com.. mooc dakujem, budem cakat na email.
    Ak si s OMEGOU nikdy nerobila, bolo by vhodné zúčastniť sa najprv školenia priamo v KROSE, príp. predplatiť si aj predlžený hot-line.

    ivkň je offline (nepripojený) ivkň

    ivkň
    na uvodnom a individ. školení som už bola dokonca som už aj rok robila s omegou. ale teraz som vo firme kde spolupracuju so zahranicim - nakupy a predaje takze koli tomu mam stresy. a navyse Interne zalezitosti som tiez nerobila uplne vsetky. tak by som potrebovala nejakeho "dobreho kamosa" na nete kto by ma sem tam posunul na dobru cestu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.