Zavrieť

Porady

fotky do reklamy

Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    adriana126 Pozri príspevok
    Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem
    Skús castingové agentúry. Je ich kopa.

    Môj súkromný názor: Neviem pochopiť ambície rodičov, ktorí takto "využívajú" svoje deti na zarábanie. Prečo nedoprajeme svojim deťom kľudné a bezstarostné detstvo?

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    adriana126 Pozri príspevok
    Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem
    Pohľadaj na Porade, sú tu aj veľmi zlé skúsenosti rodičov.

    My sme naše vnúčatá dvojíčky odfotili na reklamu mužovej firmy. v BA PK a okolí. Ohlásilo sa veľa záujemcov o malých škorcov, ale čo si cením, syn všetkých odmietol.

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    Ešte nie som úplne presvedčená, či ich pošlem, nahovára ma na to rodina, vraj je pekná ako dieťatko. Ešte si to asi premyslím.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    adriana126 Pozri príspevok
    Ešte nie som úplne presvedčená, či ich pošlem, nahovára ma na to rodina, vraj je pekná ako dieťatko. Ešte si to asi premyslím.
    Nenechaj sa ukecať rodinou.

    P.S. Každé bábo a dieťa je pekné. A najkrajšie pre vlastných rodičov.

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    Aspoň poznám názor aj ostatných, teraz už viem, že sa nenechám ukecať. Doteraz som sa tým nezaoberala a ani ma nenapadlo, že niekto môže mať aj zlé skúsenosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.