Zavrieť

Porady

Je taketo usporiadanie vhodne?

Dobry den
ocenil by som Vas nazor na tento moj nacrtok (je to narychlo, tak majte so mnou zlutovanie)
ta garaz bude ciastocne zapustena v kopceku tak to nebude tak ze si pred okna postavim garaz.Chcem tam mat aj maly obchodik.A aspon nas to oddeli trocha od hlavnej cesty. Projekt som rozmyslal nieco ako bungalow 19(zrkadlovy) alebo alfa 144 ale prave ze som si tu precital vase nazory na to tak som sa rozhodol tu napisat.
ak by ste mali aj nejaky tip na projekt budem velmi rad. Moja predstava domu by mala byt - oddelena kuchyna aj s kuchynskym stolom a spajzou,obyvacka,spalna,detska izba a pracovna.Nejaky mensi satnik, kupelna a vecko a este mala miestnostka na kotol a technicke veci..
Kludne ma tu zkritizujte, pripadne vyvedte z omylu, necham si rad poradit.

dakujem velmi pekne

Stano
nacrt1.GIF  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Je tam 5 porozhadzovaných objektov. Nejako by som to zosúladila - pospájala - urobila súvislejšie. Napr. bazén by som posunula smerom k plotu na východ. Garáž a obchod by som dala namiesto prístreška na auto, ktorý by zároveň zakryl bazén z ulice. Nemusí tam každý čumieť. A neviem, či by som nejaký prístrešok na auto robila. Treba sa s tým pohrať, urobiť si model v mierke a poposúvať si, čo a ako by to vyzeralo.

    tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

    tom_NR
    Zišlo by sa ešte doplniť, kde sa čo nachádza na susedných pozemkoch.
    Ale aj tak je tam vzhľadom na rozmer pozemku príliš veľa stavieb...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Z tohto je to tažké posúdiť.Kadial ide cesta kde je aký plot strom stĺp el. vodo a plyno prípojka, kanalizácia. Vstupná brána vchod do domu . Aký sklon svahu.Niektoré domy sú projektované len na rovinu.

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    nezavisle od susedov, ak to chces mat takto porozdelovane tak baze posun viac dozadu a terasu, ci altanok daj na juznu stranu...

    Je taketo usporiadanie vhodne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.