Zavrieť

Porady

Sluzobna cesta na rozhrani rokov

Este raz by som chcela poziadat o radu, konatel zakupil letenku na SC v roku 2008 a jeho sluzobna cesta prechadza z roku do roku. Cize odlietal 27.12. a spat sa vratil 12.1.2009. Mam casovo rozuctovat vsetky nahrady, vydavok za ubytovanie, za zapozičanie auta (podla dní?) a tiez LETENKU????
Prosim, prosim. Musim uzavrieť december.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Dorinda Pozri príspevok
    Este raz by som chcela poziadat o radu, konatel zakupil letenku na SC v roku 2008 a jeho sluzobna cesta prechadza z roku do roku. Cize odlietal 27.12. a spat sa vratil 12.1.2009. Mam casovo rozuctovat vsetky nahrady, vydavok za ubytovanie, za zapozičanie auta (podla dní?) a tiez LETENKU????
    Prosim, prosim. Musim uzavrieť december.
    Ďakujem
    Po skončení by ti mal dať vyúčtovanie SC, tam budeš mať presný rozpis podľa dní, ktoré sa týkajú obdobia minulého roku a ktoré roku 2009. Podľa toho si tento doklad rozdeľ na rok 2008 - teda náklady roku 2008 a náklady roku 2009, rozhodne by som to urobila dvojmo a originály bločkov z roku 2008 dala do nákladov roku 2008 účtovanie 512/A/ 379/A cez ID s priložením jednej časti vyúčtovania a v roku 2009 vyplatenie cez pokladnicu účtu 379/A/211/A a zostatku z cestovných nákladov - teda 512/A/211/A. No a letenku by som hneď na košieľke rozúčtovala - cesta tam náklady roku 2008 a cesta späť NBO.
    ( mimochodom, celkom dobrá dovolenka na prelome rokov...)

    Dorinda je offline (nepripojený) Dorinda

    Dorinda
    Vlasta, dakujem velmi pekne. Potrebovala som si to potvrdit aj u niekoho ineho. Urcite si pomohla viacerym, ktori uctuju "dobre dovolenky".
    Dorka

    Sluzobna cesta na rozhrani rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.