Zavrieť

Porady

JÚ a nákup kozmetiky

Pekný večer prajem,
podnikám v oblasti kozmetiky a každý mesiac nakupujem kozmetické výrobky od spoločnosti. Tovar mi spoločnosť zasiela kuriérom DPD a tovar platím na dobierku. Viem si to dať do nákladov? Ak áno, tak mi poraďte prosím kde a ako.

Vopred Vám ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blanka 2 je offline (nepripojený) Blanka 2

    Blanka 2
    Dobrý večer prajem, keďže mi zatiaľ nik neodpísal, pokúsim sa to vysvetliť inak:
    -kozmetické výrobky odoberám od firmy na prezentáciu /ľudia, čo prídu, si ich vyskúšajú, nazvime ich testermi/
    -tento tovar /kozmetiku/ odoberám od firmy mesačne a ona mi vystaví fa, ktorú ja uhrádzam na dobierku kuriérovi
    .. a mňa by zaujímalo, či sa tento tovar dá dať do nákladov?
    ..lenže je v tom jeden háčik, ja som si nechávala len fa a potvrdenie o zaplatení kuriérovi som vždy vyhodila..asi je to veľká chyba, že?
    Takže by ma zaujímalo čo by som mohla s tým narobiť? Ale tak asi nič, keď som bola taká šikovná na vyhodenie potvrdeniek..
    Ďakujem vopred za poradenstvo

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Blanka 2 Pozri príspevok
    Dobrý večer prajem, keďže mi zatiaľ nik neodpísal, pokúsim sa to vysvetliť inak:
    -kozmetické výrobky odoberám od firmy na prezentáciu /ľudia, čo prídu, si ich vyskúšajú, nazvime ich testermi/
    -tento tovar /kozmetiku/ odoberám od firmy mesačne a ona mi vystaví fa, ktorú ja uhrádzam na dobierku kuriérovi
    .. a mňa by zaujímalo, či sa tento tovar dá dať do nákladov?
    ..lenže je v tom jeden háčik, ja som si nechávala len fa a potvrdenie o zaplatení kuriérovi som vždy vyhodila..asi je to veľká chyba, že?
    Takže by ma zaujímalo čo by som mohla s tým narobiť? Ale tak asi nič, keď som bola taká šikovná na vyhodenie potvrdeniek..
    Ďakujem vopred za poradenstvo
    Doklad o zaplatení je jedna z podmienok uznateľnosti výdavku.
    Skús sa ešte spojiť s firmou, ktorá Ti vystavila faktúru a požiadaj o nejaké potvrdenie, že tento tovar bol uhradený.

    JÚ a nákup kozmetiky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.