Zavrieť

Porady

Padá mi ICQ

nazdar ludia, mam ICQ 6.5 a neustale mi pada, pred tim som mal ICQ6 ale aj to padalo... nevie mi niekto poradit co s tim je?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    preto lebo používaš tu kravinu ICQ vyskúšaj iný program a nebudeš mať problemy s nim ja už dva roky používam MIRANDA BFU5 žiadne problémy

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    alebo www.meebo.com a tham používať icq

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Buster,
    Pada ti program ICQ alebo ti pada spojenie. Tzn ,ze ta casto odpaja a pripaja?

    Ivan

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Vyskusaj ineho IM klienta napr. QIP,Miranda atd..je ich plno. Je mozne, ze sa ti ICQ 6 bije so systemom. Ak ta bude aj tak odpajat tak problem bude so i-net spojenim. Ak je to DSL treba zavolat na ich "hel(p)l line" nech ti premeruju linku.

    buster je offline (nepripojený) buster

    buster
    celkovo mi blbne ICQ ci uz na QIP, ICQ6, 6.5, alebo aj iny IM klinet... vsetko pada... a nechce pripojit... asi by som mal fakt zavolat, ale vsetko ostatne slape ako hodinky...

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Ake mas i-net pripojenie? Nemozes mat nejako blbo nastaveny firewall?
    Skus ho vypnut ci aj tak odpaja..
    Alebo este skus dat stahovat subor a zapni ICQ ci sa stahovanie prerusi ked spadne ICQ. Tak budes vediet ci nepada cele pripojenie..

    buster je offline (nepripojený) buster

    buster
    cele pripojenie mi nepada... pretoze mi stahuje noproblme dalej...
    ale urobim kuk na firewall

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Tiež mi padá ICQ,tak som skúšala prihlásiť sa cez Meebo,ale nejde,vraj mám skúsiť znova...dala som správne meno aj heslo..chcela by som vedieť,ten ICQ netvigator...musí sa ICQ 6 odinštalovať alebo môžu bežať spolu??Ďakujem.

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    pepsikova Pozri príspevok
    Tiež mi padá ICQ,tak som skúšala prihlásiť sa cez Meebo,ale nejde,vraj mám skúsiť znova...dala som správne meno aj heslo..chcela by som vedieť,ten ICQ netvigator...musí sa ICQ 6 odinštalovať alebo môžu bežať spolu??Ďakujem.
    Oba programy mozu byt nainstalovane spolu. Ale prihlasena v jednom case mozes byt len cez jeden z nich.Z druheho ta vyhodi..

    buster je offline (nepripojený) buster

    buster
    ja s tym mam fakt velky problem, uz som skusal aj inych klientov skusal som aj ICQ2GO nic nejde... icq mi ide len cez meebo.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.