Zavrieť

Porady

Spracovanie uctovnictva

Hladam FO alebo PO z vychodneho slovenska, ktora spracuje podvojne uctovnictvo pre PO.

Koho by ste mi odporucili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň,
    som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
    Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    monika021185 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
    Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk
    ... a prečo nie aj na Porade ?

    kalibo je offline (nepripojený) kalibo

    kalibo
    Ospravedlňujem sa za predchádzajúcu správu. Trochu mi blbne PC. Chcela som len vyjadriť súhlas s Johankou

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    monika021185 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
    Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk
    To ministerstvo školstva akredituje ekonómov ?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Milan Benka Pozri príspevok
    To ministerstvo školstva akredituje ekonómov ?
    ... a my snívame o zmene v Živnostenskom zákone .

    kalibo je offline (nepripojený) kalibo

    kalibo
    Tá akreditácia ministerstvom školstva, nemyslela dotyčná len rekvalifikačný kurz účtovníctva? Takých tzn. rýchlokvasených účtovníkov je v každom meste hŕba.

    anicka111 je offline (nepripojený) anicka111

    anicka111
    Zdravím, ekonómov(účtovníkov),či firiem je veľa. Záleží na cene a kvalite. Aj ja sa k nim hlásim. No myslím si, že by ste mali uviesť mesto, východ je široký pojem.

    Spracovanie uctovnictva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.