Zavrieť

Porady

zaciatky v uctovnictve

otvaram si kaviaren , chcem sa niekoho opytat, ako by som si mala viest uctovnictvo...potrebujem na to uctovnicku, alebo ak si zaobstaram nejaky program na uctovanie zvladnem to aj sama??nejaku prax s uctovnictvom mam....ak môzte poradte mi dakujem jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Nie program účtuje, ale človek.

    Ak trúfaš na to sama (aj s nejakými skúsenosťami), tak tu na porade určite nájdeš veľa riešení k prípadným nejasnostiam.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 20.01.09 at 10:16

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    smith Pozri príspevok
    Nie program účtuje, ale človek.

    Ak trúfam na to sama (aj s nejakými skúsenosťami), tak tu na porade určite nájdeš veľa riešení k prípadným nejasnostiam.
    pracovala som v jednej firme ako uctovnicka a mali sme program a vsetky veci potrebne k tomu v pocitaci, dala nam to firma. ale teraz si to budem robit sama tak sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...az teraz sa o to zaujimam ked to potrebujem..

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    pracovala som v jednej firme ako uctovnicka a mali sme program a vsetky veci potrebne k tomu v pocitaci, dala nam to firma. ale teraz si to budem robit sama tak sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...az teraz sa o to zaujimam ked to potrebujem..
    Trebárs zakúpením. Pozri nasledujúcu tému:

    http://www.porada.sk/f46-uctovne-softvery.html

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Program si zakúpiš od firmy, ktorú si vyberieš. Na trhu ich je dosť, ale upozorňujem Ťa, že ani jeden program nefunguje tak, že účtuje sám. Musíš mať určité vedomosti a hlavne musíš veľa študovať zákony.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    mysimis Pozri príspevok
    Program si zakúpiš od firmy, ktorú si vyberieš. Na trhu ich je dosť, ale upozorňujem Ťa, že ani jeden program nefunguje tak, že účtuje sám. Musíš mať určité vedomosti a hlavne musíš veľa študovať zákony.
    dakujem kedze som tuto pracu vykonavala viem o com to je...ale dakujem za upozornenie.....

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    smith Pozri príspevok
    Trebárs zakúpením. Pozri nasledujúcu tému:

    http://www.porada.sk/f46-uctovne-softvery.html
    dakujem urcite si to popozeram....pekny vecer

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    janulka2107 Pozri príspevok
    ...sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...
    ... no jednoducho si ho kúpiš ...
    A mám dojem, že ak si budeš robiť účtovníctvo len sama pre seba, tak na to nepotrebuješ ani živnosť .

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... no jednoducho si ho kúpiš ...
    A mám dojem, že ak si budeš robiť účtovníctvo len sama pre seba, tak na to nepotrebuješ ani živnosť .
    ale ja si otvaram bar a hovorim o uctovnictve v tom bare...na jeho prevadzkovanie predsa potrebujem zivnost...

    zaciatky v uctovnictve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.