Zavrieť

Porady

Repasovanie tonerov

Zdravim,
ake mate skusenosti s repasovanim tonerov?
Je to spolahlivy sposob? Alebo sa oplati kupit cely novy toner?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja nemám dobré skúsenosti. Podľa mńa sa to neoplatí.
    Ale možno záleží aj na firme,ktorá ho repasuje.
    Ja som za nový.Je spoľahlivý a dlho vydrží.

    marymka je offline (nepripojený) marymka

    marymka
    No ja tiež nemám dobrú skúsenosť. My sme vo firme mali aj jeden kvalitne repasovaný ,ten vydržal dlho a tlačil dokonca výborne.Ale teraz sme mali dva za sebou je to samsung multifunkčné a tlač po prvých asi 50tich listoch vynecháva, trúsi po papieri farbu je proste úplne na nič. Preto sme sa rozhodli výhradne nové originály. A pre obraz boli repasované od tej istej firmy.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Repasované sú neporovnateľne lacnejšie, ale o kvalite sa vo väčšine prípadov nedá moc hovoriť. Tlačiť tlačia spočiatku dobre, ale vydržia (podľa mojich skúseností) menej, často mi repasovaná atramentová zaschla (aj po jednom dni netlačenia) , niekedy vytekal samovolne z nej atrament a podobne. Nešlo iba o jednu, ale približne 5-6.. skúšal som aj iné firmy ale efekt bol rovnaký. Myslím, že iba jedna fungovala dobre a v poriadku celý čas. Už kupujem iba originál, aj ked je vraj menej plnený, ako repesovaná náplň, ale môj pocit je, že aj tak vydrží dlhšie a hlavne bez problémov.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Pri HP LaserJet sa oplatí repasovať maximálne 2 krat jednu kazetu. Potom sa z nej vysypáva toner a samozrejme to vidno na výstupoch. Prípadne sú celé strany v odtieni žltej alebo modrej.

    Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

    Pezinčan
    sthruska Pozri príspevok
    Hm, toner do atramentovej tlačiarne asi nenatrepeš Pokiaľ sa pisateľ nepomýlil.
    a kde som ja hovoril o atramentovej tlaciarni?? ja som zabudol napisat ze ide o laserovu, ale ja zijem v tom ze toner=laserova tlaciaren, kazeta=atramentova tlaciaren

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    Pezinčan Pozri príspevok
    a kde som ja hovoril o atramentovej tlaciarni?? ja som zabudol napisat ze ide o laserovu, ale ja zijem v tom ze toner=laserova tlaciaren, kazeta=atramentova tlaciaren
    Myslím, že "sthruska"Hm, toner do atramentovej tlačiarne asi nenatrepeš Pokiaľ sa pisateľ nepomýlil.
    reagovala skôr na "príspevok 5"Repasované sú neporovnateľne lacnejšie, ale o kvalite sa vo väčšine prípadov nedá moc hovoriť. Tlačiť tlačia spočiatku dobre, ale vydržia (podľa mojich skúseností) menej, často mi repasovaná atramentová zaschla (aj po jednom dni netlačenia) , niekedy vytekal samovolne z nej atrament a podobne. Nešlo iba o jednu, ale približne 5-6.. skúšal som aj iné firmy ale efekt bol rovnaký. Myslím, že iba jedna fungovala dobre a v poriadku celý čas. Už kupujem iba originál, aj ked je vraj menej plnený, ako repesovaná náplň, ale môj pocit je, že aj tak vydrží dlhšie a hlavne bez problémov.
    __________________
    Zdeno alias Jozef I.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.