Zavrieť

Porady

Rezací ploter

Znovu sa obraciam na Vašu pomoc.Potrebujem kúpiť dobrý rezací plotter.Ale kupujem z dotacii uradu práce cena nesmie prekročiť 30 000,-sk.Hľadal som ale našiel som len Roland typu Stika a ine som nenašiel.Stačí mi malý stolový ale aby vedel pekne vyrezávať do folie.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    Majú pobočku aj na Slovensku - Bratislava, Galvaniho 7 - aj ja mám od nich Mimaky a som spokojná ...
    Čo sa týka rezacích plotrov, tie ponúkam ja, technické špecifikácie môžem poslať mailom, prípadne by som Vám mohol predviesť naše stroje osobne. Sú to špičkové rezacie plotre vyrobené v EÚ, poskytujem záručný aj pozáručný servis, sú vybavené optikou, českým menu a rezacím softwerom. Viac informacii telefonicky na cisle: 0910 600 368. Orientačná cena modelu šírky 60 cm je 1100 Eur bez DPH. V ponuke je aj model šírky 30 a 122cm.

    design_s je offline (nepripojený) design_s

    design_s
    Dobrý deň,
    pozrite si stránku rezacieplotre.sk , ceny sú od 530,-EUR.
    S pozdravom,
    Martin Denker

    ps84 je offline (nepripojený) ps84

    ps84
    čauko, viete mi poradiť že kde takúto službu v BA poskytujú. ( kde vyrezávajú ? )
    Dik

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    mam dobre skusenosti s firmou Regra, su kusok za Zvárakom, ale presnu adresu neviem, ak ich nenajdes na webe, tak sa ozvi, pohladam niekde presny kontakt, teraz som na to lenivy:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.