Zavrieť

Porady

skončenie pracovného pomeru

Ahojte!
Chcem sa opýtať, že v prípade, ak ako štátny zamestnanec požiadam o skončenie štátnozamestnaneckého pomeru v zmysle § 41 zákona č. 312/2001 o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zamestnávateľ mi vyhovie a teda môj pracovný pomer bude takto skončený, či budem mať nárok na nejakú podporu v nezamestnaní alebo sociálnu podporu. A na akú dobu a v akej výške. Prípadne kde to môžem zistiť. Za radu vám vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zsuzsanna999 Pozri príspevok
    Ahojte!
    Chcem sa opýtať, že v prípade, ak ako štátny zamestnanec požiadam o skončenie štátnozamestnaneckého pomeru v zmysle § 41 zákona č. 312/2001 o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zamestnávateľ mi vyhovie a teda môj pracovný pomer bude takto skončený, či budem mať nárok na nejakú podporu v nezamestnaní alebo sociálnu podporu. A na akú dobu a v akej výške. Prípadne kde to môžem zistiť. Za radu vám vopred ďakujem.
    link na stránku SP
    http://www.socpoist.sk/davka-v-nezam...s#kto-ma-narok
    rada čítam, varím, pečiem, zaujímam sa o PC - internet. ...viac Zsuzsanna999
    Ďakujem pekne za radu.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    podpora v nezamjestnanosti nie je viazana na sposob ukonceníia PP, ale na to, ci clovek platil odvody minimalne 3 roky z poslednych 4 rokov, pripadne trochu ine je to pri PP na dobu urcitu.
    rada čítam, varím, pečiem, zaujímam sa o PC - internet. ...viac Zsuzsanna999
    Chcem ťa ešte poprosiť, Tweety, či by si nebola taká dobrá, napísať mi, čo je ten (denný) vymeriavací základ. Ako zistím ten svoj? (je na výplatnej páske uvedené?)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zsuzsanna999 Pozri príspevok
    Chcem ťa ešte poprosiť, Tweety, či by si nebola taká dobrá, napísať mi, čo je ten (denný) vymeriavací základ. Ako zistím ten svoj? (je na výplatnej páske uvedené?)
    v podstate je to ako priemer na dovolenku, akurat, ze ho vypocitaju nie za posledny stvrtrok ale za posledne 3 roky

    skončenie pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.