Zavrieť

Porady

Software na plánovanie okrasnej záhradky

viete mi niekto poradit nejaky soft na planovanie okrasnej zahradky?...dakujem za kazdu radu.
Tvorbe okrasnych zahrad sa venujem uz druhy rok, ale kazdy projekt robim rucne, co je casovo zdlhave a pri nejakom posune to musim prerabat skoro odznova.Na slovensku som nasiel jeden program, co je na urovni, ale ten zanho pyta nejakych 1000€, co sa mi zda troska vela, skusal som aj demoverziu ale je nejaky neprehladny a tazsie ovladatelny aj ked som pocitacovo zdatny, moze byt aj zahranicny soft.

add: editoval som temu tak nasledujuci prispevok od ladharis si uz nevsimajte
Naposledy upravil iasak : 13.05.09 at 11:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ladharis je offline (nepripojený) ladharis

    ladharis
    Software na plánovanie okrasných záhrad je bežne dostupný, ale rozpočet?, nepočul som, šak koľko predajní toľko cien, to chce prehľad cien po predajniach (ak už mám plán záhrady a viem čo chcem) a jednu kaľkulačku. Alebo dať realizovanie do rúk odbornej firme, tá hneď vypočíta ...

    iasak je offline (nepripojený) iasak

    iasak
    dik, ale tento program som skusal tiez a aj sadovnicku projekciu, ten od rgmt vyzera ako keby to niekto robil v malovani. Tak ak niekto uz sa stretol s nejakym dobrym programom na projektovanie zahrad napise. Ako pisem nemusi byt ani po cesky ani slovensky

    Software na plánovanie okrasnej záhradky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.