Zavrieť

Porady

GMAIL

Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou, nemôžem chatovať, pretože sa mi neznázorňujú mená kontaktov. Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
Prosím o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac janzitniak.info
    No napadá ma, či nemáš gmail zapnutý v jednoduchom HTML móde. Možno aj natrvalo. Aktivovaný HTML mód sa zvyčajne ponúka pri pomalom načítaní stránky ale pri prístupe z mobilného telefónu.

    Po prihlásení do gmail účtu skús kuknúť dole naspodu do pätky stránky, mal by si tam nájsť nasledovný text:

    Gmail zobraziť: štandardné | vypnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií

    Správne by malo byť nastavené štandardné.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    janzitniak.info Pozri príspevok
    No napadá ma, či nemáš gmail zapnutý v jednoduchom HTML móde. Možno aj natrvalo. Aktivovaný HTML mód sa zvyčajne ponúka pri pomalom načítaní stránky ale pri prístupe z mobilného telefónu.

    Po prihlásení do gmail účtu skús kuknúť dole naspodu do pätky stránky, mal by si tam nájsť nasledovný text:

    Gmail zobraziť: štandardné | vypnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií

    Správne by malo byť nastavené štandardné.
    Príloha a hviezdička sa zobrazí aj v jednoduchom HTML móde. Keďže zadávateľ nereaguje, problém bude vyriešený

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    K tej poslednej otázke-kontaktov:
    na ľavej strane máš ROZHOVOR.
    Ak stlačíš značku - kontakty sa ti zbalia, nevidíš ich
    Ak stlačíš +, tak sa Ti rozbalia

    Alebo : úplne,úplne ( v stede obrazovky) dolu máš možnosti "vypnúť rozhovor" , možno máš to vypnuté

    a.butora je offline (nepripojený) a.butora

    a.butora
    arizona Pozri príspevok
    K tej poslednej otázke-kontaktov:
    na ľavej strane máš ROZHOVOR.
    Ak stlačíš značku - kontakty sa ti zbalia, nevidíš ich
    Ak stlačíš +, tak sa Ti rozbalia

    Alebo : úplne,úplne ( v stede obrazovky) dolu máš možnosti "vypnúť rozhovor" , možno máš to vypnuté
    Bohužiaľ, nič nepomohlo - ale aj tak ďakujem.

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    Keď si rozbalíš rozhovor, pri svojom mene by si mal mať zelenú guličku. Ak tam nie je, možno si odhlásený z rozhovoru.

    a.butora je offline (nepripojený) a.butora

    a.butora
    Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou.
    Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
    Prosím o radu.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    a.butora Pozri príspevok
    Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou.
    Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
    Prosím o radu.
    Otvor účet > klikni Napísať správu a urob Print screen. Prilož k téme.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.