Zavrieť

Porady

program OMEGA

Dobrý deň, začínam účtovať v OMEGA. Zatiaľ musím zaúčtovať len základné imanie. Predkontáciu viem, ale neviem, či sa dajú a akým spôsobom otvoriť účty s nulovými stavmi - myslím 353, 411, 211...

Ďakujem za pomoc.
Milka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

    SilMar Group
    v Omege je prednastavený účtovný rozvrh so všetkými účtami z účtovnej osnovy - s analytikou prednastavenou na 000 -nájdeš pod - Číselník / Účtovný rozvrh. Tu si zadávaš nové analytické aj syntetické účty, ak si také tvoríš.

    mmilka je offline (nepripojený) mmilka

    som začínajúca účtovníčka na základe živnosti, doteraz som sa stretávala len s účtovníctvom a ekonomikou v štátnej správe ...viac mmilka
    Ďakujem, ale ja ešte nemám otvorené účtovné knihy sa tie sa robia cez interný doklad-voľný základ a obdobie otvorenie a otvorenie a to mi nejde. V Omege mi povedali, nech zaučtujem len vklad ZI do pokladne, ale to sa mi nezdá správne. Ešte budem nad tým špekulovať. Ešte raz dík.
    Milka

    SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

    SilMar Group
    mmilka Pozri príspevok
    Ďakujem, ale ja ešte nemám otvorené účtovné knihy sa tie sa robia cez interný doklad-voľný základ a obdobie otvorenie a otvorenie a to mi nejde. V Omege mi povedali, nech zaučtujem len vklad ZI do pokladne, ale to sa mi nezdá správne. Ešte budem nad tým špekulovať. Ešte raz dík.
    Milka
    Urobila by som to cez interný doklad, s dátumom vzniku spoločnosti (alebo s dátumom založenia) a obdobie (vpravo hore vo formulári interného dokladu ) by som účtovné obdobie zmenila na otvorenie.

    mmilka je offline (nepripojený) mmilka

    som začínajúca účtovníčka na základe živnosti, doteraz som sa stretávala len s účtovníctvom a ekonomikou v štátnej správe ...viac mmilka
    Ďakujem budem skúšať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.