Zavrieť

Porady

Ročná závierka MRP

Robil už niekto ročnú závierku mikro účtovnej jednotky v MRP? Keď vypočítam výsledovku a súvahu, ukážka/tlač je prázdny výkaz.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a postupovala si podľa http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=468 ? mne funguje všetko v poriadku..



    skúsila som pokusne urobiť závierku pre MUJ, postupovala som podľa linku, a načítalo všetko ako malo..
    Naposledy upravil Žabinka : 16.02.18 at 07:53
    a1.jpg  
    a2.jpg  
    a3.jpg  
    1/1
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jana S. Áno, až do bodu 8 - tam mi ukáže prázdne tlačivo. Vyjdem celkom z toho, vyberiem ten svoj novovytvorený výkaz, tam sedia dátumy, ktoré som zadala, ale nesedia dolu-stále tam mám r.2015.Aj keď vstúpim do výpočtu súvahy prepisujem dátum r.2015 na r.2017. To mi je divné. Výpočet OK, aj hodnoty sedia, ale tlačová zostava je prázdna.
    Žabinka Tabuľka pre výpočet ÚZ máš všetky dátumy správne: Zostavená k 31.12.2017, Účt.obdobie aj Bezprostr.predch.obdobie? A potom aj v tabuľke Podmienky výpočtu: Dátum od -do?
    Jana S. Ten dátum od-do prepíšem na r.2017-výkaz ziskov a strát,výpočet,hodnoty sedia,OK,súvaha,opravím dátum r.2017,výpočet,hodnoty sedia,OK,dolu by mali byť dva riadky súvaha/súvaha pre mikroúčtovné jednotky platná od r.2014/dátum od do, rovnako druhý riadok výkaz ziskov a strát....Tam sa mi po výpočte tie dátumy nezmenia-zostáva tam 01.01.2015-31.12.2015.
    Žabinka doplnila som obrázky..
    a píšeš že nesedia dátumy dolu, čo je to dolu?
    Jana S. To moje vyzerá inak, je možné, že nemám poslednú aktualizáciu. Ja tam mám dole ešte dva riadky-výkaz ziskov a strát+dátumy a súvaha+dátumy - ako to bolo minulý rok. Keď mi prebehne aktualizácia, hádam to bude OK.
    Žabinka a máš tlačivo s označením: UZMUJv14_1..?
    Jana S. Mám, urobila som tú aktualizáciu a už je to OK-v popise aktualizácie bolo niečo iné, ale zmenilo sa mi aj to, čo som potrebovala-aktualizácia zo 14.02.Ďakujem Ti za ochotu a Tvoj čas.
    Žabinka tak super, že je všetko ok..
    dobsony Ani mne nefunguje , takže asi chyba bude v programe.
    Jana S. Skús spustiť aktualizáciu zo 14.02.-sú tam asi 3 body-jeden z nich niečo ako výkaz účtovná závierka možnosť uzamknutia-myslela som si, nič dôležité, ale opravilo mi to celý doklad. Daj potom vedieť.
      zbaliť

    Ročná závierka MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.