Zavrieť

Porady

Ako sa čistí beznámrazová chladnička s mrazničkou.

V návode som nič o tom nečítal, doteraz som takú nemal. Ide mi už rok, neviem ako ďalej. Stačí len ju vypnúť a očistiť? Žiadna námraza sa na chladiacom telese neusádza? Žiadny výpust nie je. Nechcem si spôsobiť nejakú škodu. Whirlpool 8152 OX
Doplním:
Teraz som stiahol návody zo stránky Whirlpool, nič nové som nenašiel. Toto som našiel v návode pre chladničku. Ja pod prednými dverami žiadnu krabicu nemám, vieš vicktor? Chladnička je NO FROST
Naposledy upravil vlado 33 : 12.12.18 at 15:27
IMG_20181212_154730.jpg  
3 komentárov     zbaliť
vicktor Robis si srandu?
(som zvedavy na buchacovu reakciu)
vlado 33 Prečo by som si robil srandu? Veď nejaký ten kondenzát sa tvoriť niekde musí. Podľa návodu, by mala byť v spodnej časti vypustná hadička, ja ju tam nemám. Pravdepodobne odchádza kondenzát do misky nad motorom. Nikde nepíšu, či ju treba nejakým spôsobom odmrazovať. Neviem koľko vody z nej vytečie, nechcem si zničiť podlahu pod chladničkou. A za chladničku nevidím, musel by som ju odtiahnuť, to nie je tak jednoduché.
buchač vicktor (Dnes 09:45) Robis si srandu?
(som zvedavy na buchacovu reakciu)
=======================
Dlabem na nejakú reakciu...každý má Google...je potrebné pozrieť sa, na akom systéme funguje.
Lebo Nofrost alebo StopFrost nie je jedno.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    file:///C:/Users/hp%20dv6/Downloads/ART%206611%20A++%20ifu.pdf
    Pozri, preštuduj...
    Netvorí sa ti námraza, prečo asi? Chladnička je nová, ešte zrejme nemala kedy. Má predsa 6 zmysel.
    afrikánka StopFrost – Systém StopFrost zaručuje méně námrazy v truhlici, protože vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Proto je se systémem StopFrost odmražování nutné znatelně méně častěji. Když při otevření vnikne dovnitř teplý vnější vzduch, nevznikne se systémem Stop-Frost po uzavření víka truhlice již žádný podtlak. Tak může být mrazící truhlice ihned znovu otevřena bez námahy



    Aha, ty si doplnil...NO Frost

    Ako sa čistí beznámrazová chladnička s mrazničkou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.