Zavrieť

Porady

Usporiadat
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Na webe je toho plno - kukni napr. tu http://www.sweb.cz/urinoterapie/urinoterapie2.htm
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja sa len vždy nad tým čudujem,toľko moja skúsenosť
0 0
zuveska zuveska

zuveska je offline (nepripojený) zuveska

Môj syn začal s urinoterapiou vlani v auguste. Neviem či to celkom presne popíšem, ale skúsim. Pomaličky začal "koštovať" ranný moč. (Ešte podotýkam, že pred začatím s urinoterapiou by si si mal dôkladne vyčistiť hrubé črevo, napr. klystýrom, aby moč neobsahoval veľa nečistôt). Postupne, asi po dvoch týždňoch, začal s pitím cca 1 dl. Popri tom sa zdravšie stravoval - delená strava. V ďalšej fáze sa začal ranným močom aj "umývať": potrel si telo močom, nechal pôsobiť cca 5 min. a potom a osprchoval samozrejme. Výsledok - schudol asi 7 kg, zapálené vyrážky, ktoré mal celé roky na chrbte mu úplne zmizli. Celkovo sa cítil oveľa lepšie. Samozrejme, že vylúčil akýkoľvek alkohol. Urinoterapia je aj o inom, ale isto nájdeš veľa literatúry. V každom väčšom kníhkupectve sú knihy na túto tému a na nete je toho tiež dosť. Asi už treba len pevnú vôľu. Skúsenosti sú s tým určite dobré. Pri niektorých problémoch je to určite lepšie ako sa pchať chémiou.
1 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Oprašujem túto tému po dlhšom čase, či sa náhodou nenájde ešte niekto ďalší,čo má s týmto praktické skúsenosti a samozrejme ma zaujímajú výsledky.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

andrej_rv Pozri príspevok
Na webe je toho plno - kukni napr. tu http://www.sweb.cz/urinoterapie/urinoterapie2.htm
Neviete prečo mi to nejde otvoriť ?píše chyba 404 subor neexistuje
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

teraz by to malo ísť

http://www.sweb.cz/urinoterapie/
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Na webe je teorie spusta co som si precitala, Mna by zaujimali skutocne osobne skusenosti a poznatky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prečítaj si knihu, o ktorej boli búrlivé debaty: Jiří Cingroš, Urinoterapia
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Citala som Cingrosa, chytilo ma to, ale chvalabohu nemam velke zdravotne problemy a nie som nutena ist do takych praktik. Neviem, ci by som bola schopna pit moc, aj ked viem,ze je to dobra terapia. Kamaratkina dcera ma psoriazu a natiera sa mocom kazdy den - skoro, a pomaha to. Dalsiu co poznam, pila ho, taktiez sa vycistila, schudla a celkovo sa jej vratila po zdravotnych problemoch vitalita, kopec energie. Verit tomu verim, len ja by som mala problem s tym vypit to. Ale nikdy nevieme, do coho sa este pustime v zivote....Rozhodne odporucam....
0 0
renatka73 renatka73

renatka73 je offline (nepripojený) renatka73

Liečim sa urinou asi pol roka.Citim sa lepšie.Skušam si liečiť myomy,lebo lekár mi odporúča len operáciu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak toto je naozaj dobrá a účinná terapia. Určite sa tým dá chudnúť. Zostalo mi zle z obeda a prečítam si to aj pred večerou
2 0
sisinkaho sisinkaho

sisinkaho je offline (nepripojený) sisinkaho

Tak toto je pre silní žalúdok ale ako sa hovorí topiaci sa aj slámky chytí obdivujem ale zároveň je mi z toto zle.
0 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Máte s tým ešte niekto osobné skúsenosti? Nevadí Vám to, čo pijete?
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

zuveska Pozri príspevok
Môj syn začal s urinoterapiou vlani v auguste. Neviem či to celkom presne popíšem, ale skúsim. Pomaličky začal "koštovať" ranný moč. (Ešte podotýkam, že pred začatím s urinoterapiou by si si mal dôkladne vyčistiť hrubé črevo, napr. klystýrom, aby moč neobsahoval veľa nečistôt). Postupne, asi po dvoch týždňoch, začal s pitím cca 1 dl. Popri tom sa zdravšie stravoval - delená strava. V ďalšej fáze sa začal ranným močom aj "umývať": potrel si telo močom, nechal pôsobiť cca 5 min. a potom a osprchoval samozrejme. Výsledok - schudol asi 7 kg, zapálené vyrážky, ktoré mal celé roky na chrbte mu úplne zmizli. Celkovo sa cítil oveľa lepšie. Samozrejme, že vylúčil akýkoľvek alkohol. Urinoterapia je aj o inom, ale isto nájdeš veľa literatúry. V každom väčšom kníhkupectve sú knihy na túto tému a na nete je toho tiež dosť. Asi už treba len pevnú vôľu. Skúsenosti sú s tým určite dobré. Pri niektorých problémoch je to určite lepšie ako sa pchať chémiou.
A mozno stacilo iba zmenit jedalnicek a vynechat alkohol a zlepsilo by sa to aj bez moču
0 0
timkoprvy timkoprvy

timkoprvy je offline (nepripojený) timkoprvy

Nokerla Pozri príspevok
A mozno stacilo iba zmenit jedalnicek a vynechat alkohol a zlepsilo by sa to aj bez moču
Možno po urinoterapii príde vyšší level.

(zatiaľ iba teoreticky :Keby sme sr..i cukor - ser..e si do kávy. )
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Známa si takto vyliečila psoriazu - umývaním.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja chcem už dlho vyskúšať toto:http://www.cez-okno.net/clanok/urino...as-vlastny-moc
potom dám vedieť, ale kedy začnem neviem
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

OT,
Keby mal niekto zaujem, tak darujem kazdy den cerstvy ranny moč
1 2
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

lujza.j Pozri príspevok
ja chcem už dlho vyskúšať toto:
potom dám vedieť, ale kedy začnem neviem
že vraj sprcha je dobrá = trénuj
0 2
intro intro

intro je offline (nepripojený) intro

Je kniha /autora neviem/ HORÚCE POBREŽIE , dokonca je aj film natočený podľa nej - a tu sa dozviete , že v Afrike pili pôvodné kmene vlastný moč, pretože nič iné nemali .
Sprvu sa to nečíta veľmi príjemne, ale keď si prečitate viacej literatúry o tejto terapii a aj inej , tak sa vám dostane postupne do hlavy a potom je už len krok k uskutočneniu - stále platí, že zdravie je v hlave. Myslím si, že pred vnútorným požitím je treba prejsť k zdravému spôsobu života.
A určite sa požíva výsostne v súkromí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať