Zavrieť

Porady

Školitelia a lektori

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Táto téma ma napadla pri čítaní pochvalných ód na školenie "nášho" pána Mihála: Určite sme všetci absolvovali viaceré školenia a úžitok z nich závisí hlavne od osoby lektora. Ja osobne ročne absolvujem min. 5 školení a snažím sa vyberať si ich hlavne podľa ľudí, ktorí prednášajú (samozrejme na tému, ktorá je pre mňa aktuálna). Minulý rok som zažila dvoch lektorov z MF, pri ktorých som len "zírala" o čom to rozprávajú a neporozumela som ich prednáške ani zbla! Len neviem či by bolo etické spomenúť mená ich mená, no už určite nikdy viac na nich nepôjdem, lebo sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ak by bol záujem, môžem napísať v rámci SS. Ale tu sú moji "favoriti" (o pánu Mihálovi vari písať netreba aký je super všetci vieme) pani Rebrová, pán Minársky, pani Kováčiková?(mená sú moja slabosť, možno sa volá trochu inak) z DU (o DPH). Poradíte ktorí sú vaši?
Usporiadat
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
s odstupom času "otváram túto tému".... z vlastných skúseností koho viac odporúčate na školenie o DPH? Ing.Jablonková alebo Ing.Minársky? nepoznám osobne ani jedného a neviem sa rozhodnúť. Vopred vďaka za reakcie...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať