Zavrieť

Porady

program na skladovú evidenciu

Chcem sa spýtať, či mi vie niekto poradiť program na spracovávanie skladovej evidencie, musí byť hlavne lacný (požiadavka šéfa), ale ja chcem hlavne spoľahlivý (moja požiadavka). Nemáme žiadny softvér pre podvojné účtovníctvo-robí nám ho externá firma, ale ja jej robím všetky podklady, sklad, faktúry a pod.
Skúste mi niekto poradiť, kde by som to našla, alebo to niekto robí aj v exceli? Ale to by bolo fakt prácne.Už som z toho zúfalá
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Skladovú evidenciu má aj Pohoda - myslím, že má aj prijateľnú cenu. Sklady som v nej však nerobila len účtovníctvo a mzdy, takže neviem posúdiť úroveň. Skús si pozrieť ich stránku www.stormware.sk

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Fany111 Pozri príspevok
    ... musí byť hlavne lacný (požiadavka šéfa)...
    Nedokážem sa ubrániť úsmevu nad touto požiadavkou.
    Pre niekoho je niečo drahé aj keď je to za korunu a pre iného je to isté lacné aj vtedy, ak je to hoci aj za milión.
    Bez podrobnejších informácií (najmä o počte skladových položiek a ich "obratovosti") je každá rada skôr výstrelom naslepo do tmy.

    Kačena I. je offline (nepripojený) Kačena I.

    Kačena I.
    Ja robím v Sunsofte, wwwsunsoft.sk, skús pozrieť. Je spoľahlivý, pomerne jednoduchý a cena....nech odsúhlasí šef.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Hmmm, to naozaj zalezi, zo potrebujete v tych skladoch robit.Ja robim v Pohode so skladmi, a nemozem si vynachvalit.Vedieme tam 6 predajni, plus velkoobchodne sklady, a mam detailny prehlad o pohybe vsetkych poloziek (filtrujem si to presne podla coho potrebujem), ocenenie, zisk, proste vsetko.....Na na sklad ti staci Pohoda Jazz, co neobsahuje uctovnictvo, a je lacna

    program na skladovú evidenciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.