Zavrieť

Porady

úhrada cez paypal

Ahojte, chcem sa spýtať tému úrady cez paypal. V pondelok som prvýkrát odoslala úhradu cez paypal /za tovar kúpený cez ebay/. Kedy sa mi v banke zrealizuje úhrada /nakoľko je táto čiastka na mojom bankovom účte stále len blokovaná, teda nemôžem s ňou manipulovať/. Dostala som aj mailom potvrdenie z paypalu o platbe. Budem rada ak mi niekto poradíte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.majling je offline (nepripojený) m.majling

    Creative webdesign and programming freelancer. ...viac m.majling
    no vseobecnt ot trochu trva pokial sa platbe zrealizuje a potvrdi.
    je to podobne ako ked ste v usa a zaplatite kartou a dojdete domou a peniaze su este na ucte. pokial chcete aby tieto sa tieto platby realizovali rychlo mozete vyuzit to ze si prevediete urciry obnos na paypal ucet,, z ktoreho potom platite, tam to potom prebieha rychlo.

    este ma napada ze zdrzanie by mohlo byt sposobene tym ze ked patite cez paypal vy odoslete platbu ale druha strana ju musi prijat / akceptovat az potom platba naozaj prebehne. a ak ju druha satrana este neodklikla ako akceptovanu mozno to trochu trva.

    daja je offline (nepripojený) daja

    daja
    m.majling Pozri príspevok
    no vseobecnt ot trochu trva pokial sa platbe zrealizuje a potvrdi.
    je to podobne ako ked ste v usa a zaplatite kartou a dojdete domou a peniaze su este na ucte. pokial chcete aby tieto sa tieto platby realizovali rychlo mozete vyuzit to ze si prevediete urciry obnos na paypal ucet,, z ktoreho potom platite, tam to potom prebieha rychlo.

    este ma napada ze zdrzanie by mohlo byt sposobene tym ze ked patite cez paypal vy odoslete platbu ale druha strana ju musi prijat / akceptovat az potom platba naozaj prebehne. a ak ju druha satrana este neodklikla ako akceptovanu mozno to trochu trva.
    Ďakujem moc. Začínala som mať pochybnosti, či som úhradu zrealizovala správne.

    m.majling je offline (nepripojený) m.majling

    Creative webdesign and programming freelancer. ...viac m.majling
    Vpripade za sa to nanapravi do 2- 3 dni ,anpiste cloveku ktoremu ste platili ze sluzbu/tovar, pripadne na ebay a na paypal. a strucen im popiste problem ktory mate.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.