Zavrieť

Porady

Tip na výlet

Nenašla som tu nič také a tak otváram túto tému,kde by sme mohli dávať tipy na zaujímavé výlety. Môj tip:Soľná baňa v Poľsku. Bolo to veľmi zaujímavé, nádherné obrovské miestnosti pod zemou. Boli sme v 135 metrovej hlbke. Prehliadka trvala asi 2 hodiny. Za ten čas sme prešli asi 2,5km.Blízko je Osvienčim, tak sme vrámci jednodňového výletu stihli ísť aj tam. Pozrite si :http://www.kopalnia.pl/home.php?action=&id_language=&
Ďalší môj tip je zábavný park v Taiansku - Gardaland. Boli sme tam dvakrát a rozmýšľame , že ešte tam pôjdeme.Každý rok tam pribudne nová atrakcia.Za celý deň sa ani nedá všetko stihnúť.http://www.gardaland.it/it/home.php
Usporiadat
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

Ahoj, kde presne je tá soľná baňa? Ako je to ďaleko od trstenského prechodu?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
A na Slovensku by sa nenašlo nič ?, veď máme toľko krásnych miest, krásnu prírodu, načo tam do Polska alebo Talianska
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Odporúčam výlet na Vápeč - od chaty Homôlka. Trvá to asi 1.5 hod. tam aj s malými deťmi /6r./ V priebehu týždňa som tam bola 2x. Nádherný výhľad, v jeseni farby.... jednoducho úžasné.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Ešte niečo, robia sa stretávky poraďákov, čo tak zorganizovať nejaký výlet na Slovensku?- "Poznaj svoju vlasť"!
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
A kde je presne?
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Cesta na Vápeč: z Trenčína do Ilavy: na križovatke za nemocnicou vpravo-smer Iliavka, Horná Poruba a stále rooovno hore až na chatu. Je tam aj lyžiarske stredisko Homôlka. Z Ilavy je to cca 25min.
Turistická trasa z chaty na Vápeč - po modrej značke.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

fipina Pozri príspevok
Ahoj, kde presne je tá soľná baňa? Ako je to ďaleko od trstenského prechodu?


Je to neďaleko Krakova. Od Trstenej je to asi 100km. A jasné že aj na Slovensku je čo obdivovať, napríklad v takom Slovenskom raji sme boli aspoň 5 krát. Ale toto je niečo, čo u nás nemáme, a za pozretie to určite stojí. Ináč aj priamo v Prešove je soľná baňa, ktorá slúži momentálne ako múzeum a tiež to bola zaujímavá prehliadka.
0 0
zh001 zh001

zh001 je offline (nepripojený) zh001

súhlasím s návrhmi na výlety po Slovensku, napadá ma toľko oblastí a pekných zákutí.
Košičania si vedia užiť v Jasovskej jaskyni a následne dobrom obedíku niekde na Salaši (len nie v Jasove ), na Bankove, kde je minigolf, odtiaľ betónovým pohodlným chodníčkom na Alpinku, kde je príjemná dobrá reštaurácia s chutnou kuchyňou, alebo aspoň horúcim čajom, neverím, že na Orave nemáte svoje zákutia, Bojnice vieme využiť v každom počasí, či termálnym kúpaliskom, alebo zámkom, všeobecne stačí len otvoriť oči a v každom počasí si užiť krásy Slovenska
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Na www.MOJSTYL.sk máme vytvorenú rubriku cestovanie http://www.mojstyl.sk/Cestovanie , kde môžete dávať tipy a za každý sa môže hlasovať.
Ak to tu bude v jednej téme bude z toho guláš.
0 0
abp1 abp1

abp1 je offline (nepripojený) abp1

My s rodinou chodíme každý rok do Štúrova. Je to pekne velke kúpalisko. Deti sa tam vybláznia vo vode aj na ihriskách. Vždy chodíme veľká partia a je nám veselo. Ubytovanie sme mali minulý rok na úrovni. Bolo tam všetko WC, kuchyna ... Boli sme www.apohoda.szm.sk Dúfam, že sa tam aj tento rok stretneme.
0 0
Katrika Katrika

Katrika je offline (nepripojený) Katrika

môžem potvrdiť, výlet na
Vápeč je super, boli sme tam síce dávno, ale aj malé deti to zvládli, odporúčam
0 0
orlica orlica

orlica je offline (nepripojený) orlica

Mnoo, vlastne je to smutne konštatovanie ,ale pod Lampou je najviac TMA! My sme mali vela rokov chalupu na kopaniciach. Vždy ,ked mne ( nam ) bolo veeeeelmi tažko na duši, tak som s manželom vyšla na prechadzku pahorkatinou a po hodinovej prechadzke bolo po bôli a všetko jasne :-))). Aj napriek tomu som nic nevidela :-((( a nem chapala :-(((, chodili sme po Pariži, Cypre,Kanaroch, Mallorke,Egyptoch,Dubai,Thajsku, Sri Lanke a pod. až som po jednoduchom sposobe dosiahnutia totalneho pokoja a pohody ,bez cestovnych stresov "zrazu"zistila, ze to pokojne a najkrajsie ,najbližsie a najjednoduchcie je tu doma na Slovensku!! Ale to musi najskor každy zažiť na svojej koži, aby pochopil podstatu....Bohužial, dosť neskoro ale PREDSA! Už len aby nam zdravičko služilo
0 0
evula37 evula37

evula37 je offline (nepripojený) evula37

Tiez mam jeden tip, blízsko Gardelandu v Taliansku je aj vodný Gardeland je tam krásne, naozaj oplatí sa tam íst pozriet.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
http://www.gardaland.it/it/home.php ale potom si pozieť aj Lago di Garda- jazero v blízkosti
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A čo takto
http://www.haus-des-meeres.at/ausste...tellung_e.html
skúste pozrieť vodný svet toť blízko pri Viedni
0 0
ropy ropy

ropy je offline (nepripojený) ropy

Ja mám podobné skúsenosti. A mám aj TIP, skúste Slovenský raj,
ako som napísala ten názov tisnú sa mi slzy do očí, je tam panenská príroda, klud a nádhené výhľady. Ja som chodila po
rebríkoch cez vodopády, je to niečo úžasné a aj adrenalínové, zmákol to aj 6-ročný syn a do dnešného dňa ma prosí, aby sme sa
vrátili. Boli sme tam 7dní, ale to nestačí na tie prekrásne rokliny a zurčiacu vodu. Doporučujem.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Mohli by ste dať niekto tu nejaké fotky Slovenského raja a nejaké tipy na nenáročné túry? asi tak 2-4 hodinové
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

bobino38 Pozri príspevok
Mohli by ste dať niekto tu nejaké fotky Slovenského raja a nejaké tipy na nenáročné túry? asi tak 2-4 hodinové
môže byť?z druhej strany
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

bobino38 Pozri príspevok
Mohli by ste dať niekto tu nejaké fotky Slovenského raja a nejaké tipy na nenáročné túry? asi tak 2-4 hodinové
http://www.slovenskyraj.sk/
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

stojí za pozretie....ale odvahu tam ísť by som asi nemala

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať