Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Odbornosť je Vaša značka

Ako vieme zviditeľnit Vašu odbornosť?


Zviditeľnite sa v našom katalógu, zapojte sa do Porady ktorá súvisí s Vašou profesiou, či odbornosťou a začnite si budovať svoju značku.

Katalóg odborníkov, firiem, profesionálov www.porada.sk/odbornici


Katalóg odborníkov ktorí radia na Porade. Porada má neobmedzené spektrum rubrík, preto aj katalóg odborníkov zahŕňa odborníkov z rôznych oblastí. V katalógu odborníkov je možné vyhľadať odborníka podľa znalostí aj podľa lokality. Odborníci sú zoradení podľa počtu bodov získaných na Porade. Body získavajú od ostatných členov Porady za odpovede, alebo články (Tipy).

Reklama v odpovediach


Vedľa Vášho mena sa automaticky zobrazuje informácia o Vás (napr. daňový poradca, podľa toho čo si o sebe napíšete). Táto informácia je v každej Vašej odpovedi bez ohľadu na to koľko bodov získava Vaša odpoveď. Môžete však získať viac, reklamný slogan a logo. Ak Však Vaša odpoveď získa 3 a viac bodov, Vaše logo a slogan sa bude zorazovať nad Vašou odpoveďou ako to vidno v obrázku vyššie. Jednotlivé odpovede sú zoradené podľa počtu bodov, takže ak Vaša odpoveď získa najviac bodov spomedzi ostatných odpovedí, automaticky sa zobrazuje ako prvá aj s Vašou reklamou.

Reklama v odborných článkoch (TIP)

Na Porade môžete okrem odpovedania na otázky pridávať TIPy (Rady, Články a iné užitočné informácie). Za tipy získavate body. Ak získa Váš TIP aspoň 3 užitočné body, na konci článku pribudne Vaše logo a info o Vás. Nie sú prípustné PR články, musí ísť o užitočné informácie pre našu komunitu.

Najlepší poradcovia v jednotlivých Poradách

Každá otázka, debata, tip je priradená do rubrík. Každá rubrika má svoj rebríček najlepších poradcov. Staňte sa najlepším odborníkom vo svojej oblasti. Nájdite si rubriku v ktorej sa najlepšie vyznáte, pridávajte tipy, články, odpovede. Nastavte si sledovanie rubriky, aby Vám nič neuniklo.
Chcem sa pridať