Zavrieť

Porady

Usporiadat
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

bea Pozri príspevok
Veru aj to je domrvené
Ale to si tam len oprav hneď ako ti ukáže tú prvú tabuľku a malo by to byť dobre
0 0
Vivi Vivi

Vivi je offline (nepripojený) Vivi

lenze ja to mam v tej prvej tabulke dobre,len ked dam uz generovat tlacovu zostavu,je to zle....ja v tabulke vidim 1,2,3 a datumy a sumy,ale priamo na vykaze je uz tam 00,01 a 03, alebo ked upravim datumy 00,01 a 02 - akoby to bolo o mesiac posunute....ved davam vykaz za januar az marec,cize by tam malo byt 01,02 a 03,ci nie?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Vivi Pozri príspevok
lenze ja to mam v tej prvej tabulke dobre,len ked dam uz generovat tlacovu zostavu,je to zle....ja v tabulke vidim 1,2,3 a datumy a sumy,ale priamo na vykaze je uz tam 00,01 a 03, alebo ked upravim datumy 00,01 a 02 - akoby to bolo o mesiac posunute....ved davam vykaz za januar az marec,cize by tam malo byt 01,02 a 03,ci nie?
Dáš si zostavy, potom hore máš 01 02 03 pod tým Zrazené preddavky na daň prvý dátum musí byť februárový, pod 02 - marcový a pod 03 - apríl, je to určite v tom ja som to skúšala, keď som pod 01 - zadala 31.1.2009 a potom som si dala náhlad tak mi ukazovalo mesiac 00
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Ja si myslím, že nie je to dobre. Predsa mesiac musí byť pevne zadaný v SW. Nemôže závisieť od toho, aký dátum bude doplnený :-\
0 0
mirka zelenakova mirka zelenakova

mirka zelenakova je offline (nepripojený) mirka zelenakova

už je aktualizacia 9103 !!!, ale tento rok je to s POHODOU otras, asi najvyšší čas okukať sa po inom
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

mirka zelenakova Pozri príspevok
už je aktualizacia 9103 !!!, ale tento rok je to s POHODOU otras, asi najvyšší čas okukať sa po inom
Musím s tebou súhlasiť, v Pohode už robím iba mzdy - predtým som robila aj účto aj mzdy a nepamätám si na nejaké chyby v programe. Tento rok bolo tých chýb strašne veľa len v mzdách - ja som na nich strašne nakričala do telefónu, keď bola chyba v programe aj po oprave a potrebovala som strašne rýchlo ukončiť mzdy. (Inak som mierny človek.,) ale v januári bol strašný frmol a nie je normálne, aby človek úplne detailne kontroloval vypočítané mzdy po programe. Keď niečo vypustia, musia za to ručiť. Nakoniec som musela výkazy prepisovať ručne. Ja mám tých zamestnancov pár, ale naozaj nezávidím tým, čo ich majú viac. Myslím, že tento rok stratia nejakých zákazníkov.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Myslím si, že keď preskáčeme tento prechod na euro, tak už nemá zmysel hľadať niečo iné. Doteraz som bola s POHODOU spokojná :-)
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Vivi Pozri príspevok
lenze ja to mam v tej prvej tabulke dobre,len ked dam uz generovat tlacovu zostavu,je to zle....ja v tabulke vidim 1,2,3 a datumy a sumy,ale priamo na vykaze je uz tam 00,01 a 03, alebo ked upravim datumy 00,01 a 02 - akoby to bolo o mesiac posunute....ved davam vykaz za januar az marec,cize by tam malo byt 01,02 a 03,ci nie?
Teraz mi došlo čo vlastne chceš tým povedať, Pohoda podľa mňa ťahá tie dátumy podľa dňa splatnosti výplat, teda splatnosť 10. v mesiaci potom k mesiacu 01 dá dátum 10.02., mne sa to tiež nepáčilo veď januárové mzdy účtujem k 31.1. tak som tam ten dátum opravila a urobilo to presne to čo píšeš aj ty dalo tam mesiac 00
a keď som to opravila na 10.2. tak tam dáva správny mesiac.
0 0
Vivi Vivi

Vivi je offline (nepripojený) Vivi

bea Pozri príspevok
Ja si myslím, že nie je to dobre. Predsa mesiac musí byť pevne zadaný v SW. Nemôže závisieť od toho, aký dátum bude doplnený :-\
tiez si myslim,ved je to vykaz za 1q,nie za lubovolny mesiac
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

bea Pozri príspevok
Ja si myslím, že nie je to dobre. Predsa mesiac musí byť pevne zadaný v SW. Nemôže závisieť od toho, aký dátum bude doplnený :-\
Ten mesiac si tam softver zadáva podľa toho aký má pod mesiacom dátum, vyskúšajte a uvidíte. Nevidno to hneď v tej prvej tabuľke až keď zadáte Náhľad
0 0
Vivi Vivi

Vivi je offline (nepripojený) Vivi

ano,uz som to vyskusala,lenze ako hovorim,je to mesiac za 1q,cize by to tam malo tahat na pevno,bez ohladu na datum,aky zadam,co ak firma ma nejaky problem a mzdy zuctuje nie za januar vo februari,ale az v marci....aj tak musim vykazat obdobie aj januar,aj februar aj marec,nie?
Naposledy upravil Vivi : 02.04.09 at 11:55
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

babi2 Pozri príspevok
Ten mesiac si tam softver zadáva podľa toho aký má pod mesiacom dátum, vyskúšajte a uvidíte. Nevidno to hneď v tej prvej tabuľke až keď zadáte Náhľad
Áno, je to tak, ale ja hovorím, že to nie je správne. Lebo keď zadám, že idem robiť výkaz za 1. štvrťrok, tak predsa je jasné, že ide o mesiace 1., 2. a 3.. Takže tam by nemalo byť možné, aby boli iné mesiace uvedené. Keď zadám dátum v júni, tak bude v 1. štvrťroku máj - teda 5. mesiac. A také niečo predsa nie je možné, aby SW dovolil. To je to, čo podľa mňa majú Pohoďáci opraviť
0 0
mmj mmj

mmj je offline (nepripojený) mmj

vcera som volala do pohody. viac-menej nastvana za neustale aktualizacie. mame pobockove spracovanie a niekedy to nie je sranda riesit. chcela som vediet ako casto chcu "pustat" aktualizacie, ked uz je relativne "kludne" obdobie. vraj po cd-ckovej aktualizacii mozu spravit uz len jednu doplnujucu. tak neviem.... som presvedcena, ze som mu dobre rozumela. pevne verim,ze sa polepsia. mne sa v tomto SW pracuje najlepsie, z tych co som skusila
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

mmj Pozri príspevok
vcera som volala do pohody. viac-menej nastvana za neustale aktualizacie. mame pobockove spracovanie a niekedy to nie je sranda riesit. chcela som vediet ako casto chcu "pustat" aktualizacie, ked uz je relativne "kludne" obdobie. vraj po cd-ckovej aktualizacii mozu spravit uz len jednu doplnujucu. tak neviem.... som presvedcena, ze som mu dobre rozumela. pevne verim,ze sa polepsia. mne sa v tomto SW pracuje najlepsie, z tych co som skusila
Aj mne sa v Pohode robilo dobre - práveže si nepamätám toľko chýb ako tento rok. Až som bola prekvapená. A s tým výkazom je to tak ako píšete. Mzdy za december sme vyplatili v decembri 2008 a do hlavičky výkazu mi ťahalo zlé mesiace - musela som ho prepísať ručne.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ja mám tlačovú zostavu OK čo sa týka mesiacov ale chybička se taky vloudila - viď obrázok

mám verziu 9103i z 28.03.09
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

robím Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch... §43... za 1.Q 2009. stĺpec za 01 je prázdny - to by aj bolo, lebo sme mzdy za 12/08 "poriešili" aj odvody aj daň do 31.12.08. .....ale keď spätne pozriem výkaz za 4.Q 2008, tam mi za december je zrazená a odvedená daň len raz.... čo s tým? máte tiež takého niečo a ako ste to riešili. ďakujem
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

srska Pozri príspevok
Ja mám tlačovú zostavu OK čo sa týka mesiacov ale chybička se taky vloudila - viď obrázok

mám verziu 9103i z 28.03.09
Mne sa táto chyba v Prehľade... vyskytuje tiež.
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Janiča Pozri príspevok
Mne sa táto chyba v Prehľade... vyskytuje tiež.
Dostala som odpoveď z hotline Stormware:

Dobrý deň,

pred tlačením tohto prehľadu je potrebné najprv zostavu exportovať. Vyvolajte tlačové zostavy v agende Mzdy - Personalistika, postavte sa na zostavu "Štvrťročný prehľad o zrazených a odvodených preddavkoch" a tlačidlo Export. V dialógovom okne "Export zostáv do formátu FDF" cez políčko "Prechádzať" si zvolíte umiestnenie súboru.

Pre odovzdanie tohto tlačiva na daňový úrad je potrebné tlačivo najprv exportovať, lebo až po exporte a následnej tlači zodpovedá forme, akú vyžaduje daňové riaditeľstvo (napr. čiarový kód).

Pokiaľ i naďalej nebude štvrťročný prehľad sedieť, poprosím o zaslanie Vašej databázy pre dôkladnú analýzu problému.



S prianím pekného dňa

Katarína Kolláriková

Zákaznícka podpora
STORMWARE s.r.o.
Výrobca softwarových produktov POHODA, FILIP
www.stormware.sk
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Vyzerá to tak, že takto to ide :-)
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

bea Pozri príspevok
Vyzerá to tak, že takto to ide :-)
To je síce dobre, že to ide aspoň takto, ale si myslím, že by to malo ísť aj tak, ako to išlo doteraz a výkaz by nemal dosadzovať nesprávne údaje v žiadnom prípade.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať