Zavrieť

Porady

Drevene ci kovove ramy na dvere

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg[/IMG]Chcel by som sa spytat na Vas nazor na interierove dvere - ci pouzit kovove ci drevene ramy. Drevene su o nieco drahsie, ale tvrdili mi ze omnoho lepsie zvukovo izoluju. Kovove sa mi zdaju stalejsie...mate s tym skusenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Ak si mal na mysli zárubne, tak je to podľa mňa aj vec vkusu a dizajnu. Nech rozhodne manželka / priateľka, lebo keď sa jej to nebude páčiť tak darmo že drevené lepšie izolujú alebo kovové sú stálejšie - vybral si zle.

    Ešte , ak používaš vo windowse priamo adminovské konto na bežnú prácu tak dosť riskuješ. Asi ako Jaromír vo filme Vesničko má středisková.

    12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

    Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac 12janci12
    Takto povedané to nie je pravda. Drevené môžu lepšie tlmiť prienik hluku, ale obnáša to iný spôsob montáže, a iným materiálom, resp. pri vážnych požiadavkách na útlm sú na to špeciálne typy dverí

    K otázke estetiky - oceľové zárubne sú neestetické a v interiéri sa používajú už len ojedinele s cenových dôvodov.
    Naposledy upravil arizona : 28.06.10 at 07:22 Dôvod: zmazaná REKLAMA

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    U mňa jednoznačne vyhrávajú drevené. Sú síce drahšie, ale... ak sú dvere a zárubne kvalitne vyrobené a osadené, sú akoby ďalším nábytkom, resp. pekným kúskom do interiéru na celé desaťročia, ktorý používaš, využívaš a hľadíš naň každý deň...

    Drevene ci kovove ramy na dvere

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.