Zavrieť

Porady

Čo si o tom myslite???

Dobrý deň, ja by som sa chcela len tak informovať,, a počuť aj Váš názor na to...

Moja známa pracuje doma/sklada bižutériu/, myslim že to poznáte ,,práca na doma,, . Pri tejto práci jej teraz navrhli, aby si na to spravila živnosť... že ďalej len tak to už nejde.. Ona o tom premýšľala, no nevie či sa jej to vôbec oplatí. Tak ja by som Vás poprosila aj o radu, že akú živnosť by na to potrebovala... a aj s účtovníctvom ako by to bolo?? Alebo je to blbosť?? Čo si myslite vy???

Vopred ďakujem ak mi niekto poradi.
Usporiadat
belo72 belo72

belo72 je offline (nepripojený) belo72

bonboncek Pozri príspevok
Ahojky,,,, ďakujem všetkým za ich názory....

no áno čistý zisk je 1400 eur,, no mohla by mať aj viac..
Tak je to takto.. moja známa skladá perá... od jedného perá ma 0, 75 centov.
Ako tu už bolo spomínané,, materiál jej posiela firma...
Ona má výdavky iba na to poštovné a balné/keď posiela tie hotové perá naspäť/
Dost vysoka odmena za ks . Ak mozes daj kontakt manzelka je na materskej mozno privyrobi
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No to bude nejaka skryta reklama na chytanie dalsich zaujemcov.
0 0
bonboncek bonboncek

bonboncek je offline (nepripojený) bonboncek

Ahojky, ja som tu písala iba preto, lebo som chcela radu, nič viac.... žiadnu ,, skrytu reklamu,,... Ak si niekto o tom mysli to.. tak nech si mysli...!!!!

Belo, nie je problém, číslo ti pošlem... a uvidiš, že čo a ako bude
písané v papieroch.... To je už na každom z vás čo si myslíte o tom...
Inak ďakujem poradcom.... ste veľmi zlatí...))
Naposledy upravil bonboncek : 09.10.09 at 17:15
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

bonboncek Pozri príspevok
Ahojky, ja som tu písala iba preto, lebo som chcela radu, nič viac.... žiadnu ,, skrytu reklamu,,... Ak si niekto o tom mysli to.. tak nech si mysli...!!!!

Belo, nie je problém, číslo ti pošlem... a uvidiš, že čo a ako bude
písané v papieroch.... To je už na každom z vás čo si myslíte o tom...
Inak ďakujem poradcom.... ste veľmi zlatí...))
od duves - "No to bude nejaka skryta reklama na chytanie dalsich zaujemcov."

prosim make cisla na sportku
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
vulxy Pozri príspevok
prosim make cisla na sportku
Tomuto fakt nerozumiem.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

duves Pozri príspevok
Tomuto fakt nerozumiem.
som to myslel tak ze si to uhadol ze sa jedna o skrytu reklamu ,je to jasne z posledneho prispevku no a ked vies tak dobre hadat mohol by si mi poradit s Lotto-m (po starom športka)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nie je problem. Hned to bude, len potrebujem tú čarovnú sklenenú guľu. Tá nám to povie.
0 0
bonboncek bonboncek

bonboncek je offline (nepripojený) bonboncek

vulxy.. netrep somariny.... ja tu nerobim reklamu... ked si nepochopil o com tu bola rec... tak do tejto temy ani nepis...neviem aku reklamu tu môzem robit...no musim uznat pisalo mi vela ludi /ale cislo neposielam/...takže tak!!!!!!
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jasne, všetci chcú skladať perá a chcú to mať dobre zaplatené. Čo stojí štartovný balíček?
0 0
bonboncek bonboncek

bonboncek je offline (nepripojený) bonboncek

duves Pozri príspevok
Jasne, všetci chcú skladať perá a chcú to mať dobre zaplatené. Čo stojí štartovný balíček?
Zbytočne tu bude človek niečo písať, vidim že je tu veľa takých,ktorí nepochopili podstatu tejto témy.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bonboncek Pozri príspevok
Zbytočne tu bude človek niečo písať, vidim že je tu veľa takých,ktorí nepochopili podstatu tejto témy.
Tak sa teda vráťme k pôvodnej otázke :
- pri príjme 1400€ mesačne sa jej oplatí vybaviť si živnostenský list.
- v prvom roku podnikania platí len preddavky na zdravotné poistenie, v sociálnej poisťovni sa môže prihlásiť ako dobrovolne poistená osoba
- predmet podnikania ti už poradili
- ak pôjde o fakturáciu služby . bez nákladov na materiál (dodá firma), výhodnejšie pre matku budú paušálne výdavky 40 %.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

bonboncek Pozri príspevok
vulxy.. netrep somariny.... ja tu nerobim reklamu... ked si nepochopil o com tu bola rec... tak do tejto temy ani nepis...neviem aku reklamu tu môzem robit...no musim uznat pisalo mi vela ludi /ale cislo neposielam/...takže tak!!!!!!
1400€ za skaladanie pier vybav mi ten job a 400 ti dam ako proviziu a myslim ze mie som sam
0 0
bonboncek bonboncek

bonboncek je offline (nepripojený) bonboncek

vulxy Pozri príspevok
1400€ za skaladanie pier vybav mi ten job a 400 ti dam ako proviziu a myslim ze mie som sam
Najprv sa nauč písať....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

bonboncek Pozri príspevok
Najprv sa nauč písať....
nemam cim cakam na pera.....
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Mňa by zaujímalo, aké sú to vlastne perá, však bežné reklamné pero s potlačou podľa želania vám pri odbere 1000 ks vyhotovia už od 0,22 € (a možno aj menej...:-), táto firma platí 0,75 € za kompletizáciu jedného... (kde je ostatná réžia? asi na podporu pracujúcich doma to nerobia...) a ak treba platiť štartovné 50 € - čo v jednej lampárni Hermanovi (nehovorím, že sa jedná o túto firmu) vysvetlovali ako poplatok/zálohu, za to, že pošlú klientovi materiál na kompletizáciu a ten by sa na to vybodol a neposlal ho späť...(má slúžiť na pokrytie výrobných nákladov) sa mi zdá, zas málo ak sú to nejaké značkové perá určené pre top manažérov k podpisu miliónových kontraktov:-). (ak už len ručné poskladanie stojí 0,75€:-)

Ale asi len moc rozmýšľam a som paranoidný:-)
0 0
belo72 belo72

belo72 je offline (nepripojený) belo72

bonboncek Pozri príspevok
Ahojky, ja som tu písala iba preto, lebo som chcela radu, nič viac.... žiadnu ,, skrytu reklamu,,... Ak si niekto o tom mysli to.. tak nech si mysli...!!!!

Belo, nie je problém, číslo ti pošlem... a uvidiš, že čo a ako bude
písané v papieroch.... To je už na každom z vás čo si myslíte o tom...
Inak ďakujem poradcom.... ste veľmi zlatí...))
Stale cakam na ten kontakt .
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Už je to rozchytane, polka slovenska sklada pera za 1400€ mesacne. Staneme sa najväčším výrobcom pier na svete na hlavu.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Pozorne som si prečítal celú tému a musím povedať že to je TOTÁLNA BLBOSŤ !!!!! Podnikám v oblasti balenia a kompletizácie výrobkov od roku 2004,mám 25 zamestnancov ale biznis za 0,75 eur. som nezažil. To je nereálne,aby firma zaplatila tolko penazí za 10 sekund. výkon! Skladali sme perá,ale za 0,03 eur.,čo bola super cena! Takže prepáč,ale neverím ani slovo.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Konečne správna reč.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať