Zavrieť

Porady

Nefungujúce portály, ktoré potrebujeme k práci

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma slúži na oznamovanie výluky na prepotrebných portáloch.
Usporiadat
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Hnevá ma dnes drsr.sk
Robím ročné hlásenia. Úvodné stránky vyplňam bez problémov, ale ani za boha sa neviem prekliknúť na V. oddiel.
Ja som z hlásenia 2 dni " maturovala". MRP nemá s DU kompatibilný výstupný súbor, tak som elektronický výkaz podávala ručným vypisovaním, trvalo mi to so všetkým 2 hodiny . Do oddielu 5 som vypisovala údaje za 42 zamestnancov. Neviem si ani predstaviť, čo urobí ten(tá) kto má 100 zamestnancov a MRP
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

mne stále hovorí, že

Čas pripojenia vypršal a
Server www.drsr.sk má príliš dlhú odozvu.

Tak to teda ozaj má
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

bezradná Pozri príspevok
Ja som z hlásenia 2 dni " maturovala". MRP nemá s DU kompatibilný výstupný súbor, tak som elektronický výkaz podávala ručným vypisovaním, trvalo mi to so všetkým 2 hodiny . Do oddielu 5 som vypisovala údaje za 42 zamestnancov. Neviem si ani predstaviť, čo urobí ten(tá) kto má 100 zamestnancov a MRP
Nestraš ma, ja som z MRP vypľula prvé strany hlásenia a txt súbor napálila a bolo dobre.
Podľa tejto prílohy sme to so správkyňou otestovali už vlani.
Naposledy upravil Dav : 26.03.10 at 19:08
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Olinka, ja som urobila tak isto, aj keď u jedného to boli "až" dvaja zamestnanci.
1 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Prosím Vás, ide vám dnes DRSR. Ja sa už od rána pokúšam pripojiť a hlási mi chybu, asi ma porazí...
0 0
kristina11 kristina11

kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

Ani mne od rana nejde otvorit na drsr ziadne tlacivo...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Za toto sa môžu len hanbiť:
ScreenDRSR_29marca.jpg  
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Tak a máme to tu. Stránka drsr dnes až od 12 hod. hlavne že včera upozornovali že od 22.-8.hod. nebude fungovať. Ako si posťahujem všetko na súhrnný výkaz
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
toto už je naozaj trochu veľa

HANBA www.drsr.sk

žeby nestránkový deň? ale tých je pomaly 7 dní v týždni.........
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

31Jankal Pozri príspevok
Tak a máme to tu. Stránka drsr dnes až od 12 hod. hlavne že včera upozornovali že od 22.-8.hod. nebude fungovať. Ako si posťahujem všetko na súhrnný výkaz
Včera mali napísané, že bude údržba systému od 16:00 maximálne do 12:00, už je 12:30 a mne sa nedá do daňového portálu ani prihlásiť. To je hrozné, od rána do 16:00 to nefunguje a od 16:00 robia údržbu, takže detto.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

AnnaK Pozri príspevok
Včera mali napísané, že bude údržba systému od 16:00 maximálne do 12:00, už je 12:30 a mne sa nedá do daňového portálu ani prihlásiť. To je hrozné, od rána do 16:00 to nefunguje a od 16:00 robia údržbu, takže detto.
Teraz som odoslala elektronicky (ZEP) výkaz DPH , pustilo ma to bez problémov.
0 0
Saska21 Saska21

Saska21 je offline (nepripojený) Saska21

Stihli sme to všetko odoslať včera...ale portál ževraj nepôjde v pondelok 19.4. a utorok 20.4. absolúúúúútne ešte je veľký problém s odovzdaním v papierovej forme samé problémy, akoby sme toho nemali dosť
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Dnes nejde www.drsr.sk
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Saska21 Pozri príspevok
Stihli sme to všetko odoslať včera...ale portál ževraj nepôjde v pondelok 19.4. a utorok 20.4. absolúúúúútne ešte je veľký problém s odovzdaním v papierovej forme samé problémy, akoby sme toho nemali dosť
Mám klienta, ktorý sa chce ešte len dnes registrovať, kedy pošle výkazy neviem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Saska21 Pozri príspevok
Stihli sme to všetko odoslať včera...
no ja som odoslala včera , ale neviem pozrieť či ho aj stihlopreniesť, lebop spadla stránka a odvtedy sa neviem pozrieť.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
aj ja som včera odoslal, ale odvtedy sa na stránku drsr nedostanem, aj teraz je mimo.....
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Povedzte mi čo robíte ?

- nadávate, plačete, buchate, kričíte, ignorujete, opijete sa ....či čo ??????

Drsr sa správa ako v prvotnopospolnej spoločnosti a výkazy chce systémom 3.tisícročia
0 0
KM2 KM2

KM2 je offline (nepripojený) KM2

azla Pozri príspevok
Povedzte mi čo robíte ?

- nadávate, plačete, buchate, kričíte, ignorujete, opijete sa ....či čo ??????

Drsr sa správa ako v prvotnopospolnej spoločnosti a výkazy chce systémom 3.tisícročia
Nuz, ked dostanem pokutu, ze som im to do 20.4. neodoslala, tak ju budem ignorovat. Alebo ju pred dotycnym uradnikom roztrham. To sa moze stat len na Slovensku. Vsetci vedia, ze najvacsi naval bude akurat posledne dva dni. Tak sa mohli tomu prisposobit. Ja som vcera asi jodinu maturovala nad tym, ako sa na tej piiiiiip stranke dostanem k suhrnnemu vykazu. Stiahla som si vsetky potrebne instalacky, ale nic som tym nedosiahla. Niekto to uz trefne opisal-to podanie chcu na urovni 3. tisicrocia, ale technicka stranka je este z prvotnopospolnej spolocnosti.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

azla Pozri príspevok
Povedzte mi čo robíte ?

- nadávate, plačete, buchate, kričíte, ignorujete, opijete sa ....či čo ??????

Drsr sa správa ako v prvotnopospolnej spoločnosti a výkazy chce systémom 3.tisícročia
Sľúbili mi, že k večeru ( dnešnému) to bude sprístupnené...
0 0
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Vytvorili náhradnú stránku, na ktorú sa majú posielať výkazy DPH.
Mrknite na drsr.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať