Zavrieť

Porady

Ja nechcem dobrovoľne nikoho sledovať!!!

som
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)
rada sa nachádza v príspevku č.12

alla66 Pozri príspevok
Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení, ktoré nechceš sledovať a následne z roletky vyberieš " Zmazať sledovanie " alebo "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ala, ale to by som musela prestať prispievať na PORADu. Nechcem, aby sa mi tam zobrazovali témy, do ktorých pridám príspevok. Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát ... Mazanie je tiež otrava ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alla66 Pozri príspevok
Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy.

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail
alebo Neželám si sledovať ( nebude sa ti zobrazovať v sledovaných témach)

veronikasad Pozri príspevok
Ala, ale to by som musela prestať prispievať na PORADu. Nechcem, aby sa mi tam zobrazovali témy, do ktorých pridám príspevok. Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát ... Mazanie je tiež otrava ...
nepochopila som, vetu:
Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát
..... ak chceš sledovať iba určitú tému, musíš si v nastaveniach všetky notifikácie zrušiť a pri konkrétnej téme zaklikneš " Sledovať túto tému "
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ala, presne tak som to mala doteraz, chodili mi upozornenia na nové príspevky len v témach, kde som mala nastavené sledovanie.

Prečo pár dní chodia upozornenia na všetky témy, do ktorých pridám príspevok ? A zadávajú sa mi "samé" do sledovaných tém ? Nechcem mazať - chcem pôvodný stav ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Ala, presne tak som to mala doteraz, chodili mi upozornenia na nové príspevky len v témach, kde som mala nastavené sledovanie.

Prečo pár dní chodia upozornenia na všetky témy, do ktorých pridám príspevok ? A zadávajú sa mi "samé" do sledovaných tém ? Nechcem mazať - chcem pôvodný stav ...
Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alla66 Pozri príspevok
Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania
Ala, opakujem tretí raz - tak ako Marta, nič som v nastaveniach nemenila. Asi dva dni mi chodia na meil notifikácie, ak pridám príspevok do akejkolvek témy. Meil chodí asi raz denne, lebo ráno mi to sťahovalo asi 5 minút a tém bolo neúrekom.

Želám si upozornenia, ale len na témy, ktoré som si pridala SAMA.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tak isto som nič nemenila a upozornenia mi nechodia Neurobí sa to SAMO....dnes si nastavíš, ktoré témy chceš sledovať a budeš mať pokoj. Richard to v tvojom profile nastavovať nebude
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alla66 Pozri príspevok
Tak isto som nič nemenila a upozornenia mi nechodia Neurobí sa to SAMO....dnes si nastavíš, ktoré témy chceš sledovať a budeš mať pokoj. Richard to v tvojom profile nastavovať nebude
Zmenu urobil Richard

http://www.porada.sk/145097-ako-sled...ml#post1474265
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alla66 Pozri príspevok
Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania
Zmenu urobil Richard, ale ak si DNES upravíš nastavenia, aby Ti NECHODILI UPOZORNENIA...už nedostaneš žiadny mail.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Hmm táto téma je zaujímavá a iba jeden /môj/ hlas zatiaľ. Isto ju budú hľadať viacerí...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)
Richard Pozri príspevok
Hmm táto téma je zaujímavá a iba jeden /môj/ hlas zatiaľ. Isto ju budú hľadať viacerí...
Môžeš reagovať Veronikasad na otázku? Vysvetlíš, ako to vlastne funguje?
Prečo nedostávam upozornenia, zatiaľ čo iní členovia sa sťažujú, že ich obťažujú maily?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

asi máš protekciu Alenka :-DDD
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nemyslím, je TO o nastavení profilu....
0 0
m.hladky m.hladky

m.hladky je offline (nepripojený) m.hladky

Nemyslím si, že je to o nastavení.
Richard sa s nami zahráva pozdravujem
Aj mne to vyskakuje ako sledovaná téma, napriek tomu, že som si to nenastavil takto, ale našťastie mi to nechodí na e-mail.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nastaviť si to môžete podľa vašich požiadaviek v nastaveniach, vid foto
sledovanie tém1.JPG  
sledovanie tém.JPG  
1/1
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať