Zavrieť

Porady

VBA kopiruj riadky podla

Caute poradaci. Potrebujem help
Potreboval by som makro, ktore by mi skopirovalo Bunky EA2:EZ2 (teda v tych bunkach su funkcie/vzorce) do nizzsich riadkov podla toho kolko riadkov je zapisanych v stlpcoch A:G.
Viete mi s tym pomoct? Potrebujem to robit v roznych sheetoch toho isteho dokumentu. Dakujem.
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
armor1 Pozri príspevok
To makro som dal len ako priklad. Nechcel som aby si mi pomohol tak, ze vytvoris sice UDF, ale z toho makra co tam bolo. Aj to mi sice pomoze, chcel som aby teda aj to makro bolo jednoduchsie ak sa da? Ak nie, tak nic.
Ide o to, ze funkciu pouzijem aj 4000krat. Cim je to makro zlozitejsie, tak tym dlhsie potom trva Excelu aby to prepocital.
Tak mi povedz, prečo ti nevyhovuje podmienené formátovanie. Funkcia zaberá miesto na hárku. Bunky by sa mohli využiť aj inak.
0 0
armor1 armor1

armor1 je offline (nepripojený) armor1

aj kvoli tomu, aby nemohli zakaznici menit conditional formating, aj preto aby to bolo pre mna na jednom mieste. Len hladam riesenie, ktore mne najviac vyhovuje.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
armor1 Pozri príspevok
aj kvoli tomu, aby nemohli zakaznici menit conditional formating, aj preto aby to bolo pre mna na jednom mieste. Len hladam riesenie, ktore mne najviac vyhovuje.
PS.Sorry. Zase som priložil starý súbor.
Večer vymením.

PS2: už je hotovo.
Naposledy upravil marjankaj : 19.05.11 at 17:25
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať