Zavrieť

Porady

Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Detto: ako http://www.porada.sk/t47333-aj-u-vas...nu-stromy.html
Richard, si jeden neviemaký provokatér. My seriózne máme žatvu a ani netušíme podaktorí, aké je vonku počasie...
Nerob nám to, lebo ohrozíš výšku štátneho rozpočtu.... sa na to vyflákneme a čo potom? Z čoho sa zvýšia dôchodky tento rok, hm? Na to nemyslíš?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
azol azol

azol je offline (nepripojený) azol

hasič
moje a či pekné ? neviem
17.7. 2006 (26)-1.jpg  
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pekné, pekné aj s krbom na opekačku, fajnové.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Hm, vy sa máte. Mne už chýba k tomu len dom a veľký dvor.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Naše "oddychovadlo". Tu sa už prebralo tém, ajajaj.
Posedenie_1.JPG  
Posedenie_2.JPG  
Pizza pec a ohnište.JPG  
Japonská minizáhradka.JPG  
1/1
0 0
111aida 111aida

111aida je offline (nepripojený) 111aida

podnikavá baba
ahoj..

mate velmi pekny zahradny krb.. mozem, poprost o kontakt na cloveka, ktory ho stavall? v dome so dal apostavit staru pec . perfektne kuri ale rurua mi nepecie..
dakujem..
aida
0 0
Helaaa Helaaa

Helaaa je offline (nepripojený) Helaaa

Riško, pekné posedenie, pekná fotografia.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

111aida Pozri príspevok
ahoj..

mate velmi pekny zahradny krb.. mozem, poprost o kontakt na cloveka, ktory ho stavall? v dome so dal apostavit staru pec . perfektne kuri ale rurua mi nepecie..
dakujem..
aida
Tým človekom je môj manžel, nie je však staviteľom krbov. Je to pec na pečenie chleba a pizze. Je spojená s otvoreným ohnišťom (nad ním je tiež "zberač" dymu s komínom), kde grilujeme na rošte alebo na veľkej liatinovej panvici.
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Marína Pozri príspevok
Naše "oddychovadlo". Tu sa už prebralo tém, ajajaj.
Marina, perfektne stolicky
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Kuzelnicka Pozri príspevok
Marina, perfektne stolicky
Ja by som povedala: Marina, perfektné VŠETKO! Ticho závidím
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Marína Pozri príspevok
Tým človekom je môj manžel, nie je však staviteľom krbov. Je to pec na pečenie chleba a pizze. Je spojená s otvoreným ohnišťom (nad ním je tiež "zberač" dymu s komínom), kde grilujeme na rošte alebo na veľkej liatinovej panvici.
Evka je to vážne nádhera a nebodaj tam pečieš aj ten chlebík?
s tým lopárikom širokým na stene by som nechcela dostať
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Kuzelnicka Pozri príspevok
Marina, perfektne stolicky
Ďakujem. Robil ich manžel a sú z brestu. Má krásnu štruktúru.

ZEvina Pozri príspevok
Ja by som povedala: Marina, perfektné VŠETKO! Ticho závidím
Evi, ďakujem, je s tým však spojené dosť roboty.
camelfly Pozri príspevok
Evka je to vážne nádhera a nebodaj tam pečieš aj ten chlebík?
s tým lopárikom širokým na stene by som nechcela dostať
Camelka, chlebík sme piekli zatiaľ raz a bol ozaj dobrý. Pizzu nespočetnekrát. Mám výborný recept na cesto a na omáčku(ten maglajz, s čím sa pizza potiera). Ten sa mi zdá najdôležitejší. Je sice trochu pracnejší na čas, ale môžeš si ho urobiť do zásoby. Ak chceš, dodám. Nemusíš ju zrovna piecť v piecke ale v môžeš v rúre. Aj my niekedy pečieme nie priamo na „podlahe“ piecky, ale dostať kúpiť presne na pizzu teflónové pekáče(tácky), ktoré zo spodu majú dierky. Sú ozaj dobré.
Čo sa týka lopára, tak ten je zdedený po manželových pra-pra predkoch(aj to jarmo na voly) a ten nepoužívame ale syn vyrobil taký istý len s kratšou rúčkou a tým sádzame pizzu do pece a aj na ňom krájame.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Marína Pozri príspevok
Camelka, chlebík sme piekli zatiaľ raz a bol ozaj dobrý. Pizzu nespočetnekrát. Mám výborný recept na cesto a na omáčku(ten maglajz, s čím sa pizza potiera). Ten sa mi zdá najdôležitejší. Je sice trochu pracnejší na čas, ale môžeš si ho urobiť do zásoby. Ak chceš, dodám. Nemusíš ju zrovna piecť v piecke ale v môžeš v rúre. Aj my niekedy pečieme nie priamo na „podlahe“ piecky, ale dostať kúpiť presne na pizzu teflónové pekáče(tácky), ktoré zo spodu majú dierky. Sú ozaj dobré.
Čo sa týka lopára, tak ten je zdedený po manželových pra-pra predkoch(aj to jarmo na voly) a ten nepoužívame ale syn vyrobil taký istý len s kratšou rúčkou a tým sádzame pizzu do pece a aj na ňom krájame.
Evka, to vôbec nevadí že je pracný, naši pizzu zbožňujú, tak ťa poprosím o ten ,, maglajz, s čím sa pizza potiera ,, , ďakujem, no určite z takej piecky je to moc mňam, na prírodno

0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Marína, mne nemusíš hovoriť, koľko roboty to obnáša, mám velikánsku záhradu a veľký dvor plný kvetín a obdivujem každého, kto niečo také úžasne krásne vie vytvoriť. Klobúk dolu pred Tebou, aj pred Tvojím manželom. Môj drahý tiež teraz začal robiť "posedenie so záhradným krbom". Ak dovolíš, niektoré nápady by som Ti z Tvojho oddychovadla "ukradla". Už sa teším a dúfam, že naše oddychovalo bude aspoň z polovice také krásne ako Tvoje.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ZEvina Pozri príspevok
Marína, mne nemusíš hovoriť, koľko roboty to obnáša, mám velikánsku záhradu a veľký dvor plný kvetín a obdivujem každého, kto niečo také úžasne krásne vie vytvoriť. Klobúk dolu pred Tebou, aj pred Tvojím manželom. Môj drahý tiež teraz začal robiť "posedenie so záhradným krbom". Ak dovolíš, niektoré nápady by som Ti z Tvojho oddychovadla "ukradla". Už sa teším a dúfam, že naše oddychovalo bude aspoň z polovice také krásne ako Tvoje.
Evi, dovolím a podľa mňa nejde tak ani o to, aby bolo len krásne ale hlavne aby bolo podľa vašich predstáv a aby ste sa tam cítili príjemne.
0 0
azol azol

azol je offline (nepripojený) azol

hasič
To je krásne ukáž ženám besiedku a besedujú až sa z krbu dymí :-))))
0 0
jozefov jozefov

jozefov je offline (nepripojený) jozefov

Marína Pozri príspevok
Naše "oddychovadlo". Tu sa už prebralo tém, ajajaj.
CHcel by som sa spytať akosa v takej peci pečie piza a či je cela zo šamotových tehiel. Ďakujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vnútro pece je zo šamotiek a pizzu sádzame lopárom priamo do pece(už prázdnej, bez ohňa a popola), tak ako sa voľakedy piekol chlieb, alebo ju pečieme vo forme na pizzu. Viď http://www.kuchynskepotreby.cz/cz-detail-87833.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naše letné posedenie. No nielen letné, posledné dva Silvestre sme tiež grilovali.Klasické šampanské a obložené misy sme vymenili za varené víno, guláš a gril.mäso... celkom sa to "ujalo", už u nás silvestruje čoraz viac ľudí.
Naposledy upravil arizona : 25.04.09 at 14:32
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Arizona,máte to ozaj ,ozaj pekné.Musíte sa tam cítiť príjemne.Aj vaši hostia.

Pekný deň. V.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať