Zavrieť

Porady

Diagnostický prístroj SALVIA

Rada by som sa podelila so všetkými, ktorí majú záujem, o zaujímavú skúsenosť, ktorú mám s diagnostikovaním chorôb pomocou prístroja SALVIA metódou EAV. Usudzujem, že veľa ľudí o tomto prístroji nič nevie a ja som presvedčená, že tento spôsob diagnostikovania je naozaj prevratný a určite dokáže veľa ľuďom pomôcť...ja sama som desaťročia "behala" po doktoroch...prešla som cez ambulancie alergológov, pľúciarov /astma/, endokrinológa /hypothyreóza/, riešila som kožné problémy, problémy so srdiečkom /arytmia/, urologicko-gynekologické zápaly, boľavé kĺby, kríže, znížená imunita a s tým súvisiace ochorenia typu pľúcne chlamýdie, toxoplazmy, helicobacter...a únavový syndróm, ktorý ma často dostal "do kolien". Už som si fakt myslela, že skončím niekde na psychiatrii...nakoniec mi doporučili, nech to skúsim na "oddelení" alternatívnej medicíny...a hurá, tento prístroj mi nielen všetky moje známe choroby popísal, ale aj prezradil pôvodcu mojich problémov - pred tridsiatimi rokmi ma niečo poštípalo a dostala som boreliózu! Vtedy sa o tejto chorobe veľa nevedelo, liečili ma, ako sa dalo, ale mne to svinstvo v tele zostalo...Na internete som si našla odbornú doktorku, ktorá sa venuje liečeniu tejto diagnózy a išla som na testy....a v tých mi vyšli pozitívne protilátky! /Western blot/.
Prosím všetkých, ktorí majú či už pozitívne alebo negatívne skúsenosti s týmto prístrojom, píšte, píšte, píšte....
PS: Nechcem robiť nikomu reklamu, kto chce vedieť o diagnostike prístrojom SALVIA metódou podľa Volla, nech si zagúgli, tých informácií je na internete dostatok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tobio je offline (nepripojený) tobio

    tobio
    ja som sa nato dala tiez prehovorit, a veru - muz to zhodnotil ako ampermeter a ja mam tazke srdce .to co vyslo je bezne neoveritelne, a zvysok ma kazdy z nas v tele. ak vyslo niečo,čo mam potvrdene negativne,tak odpoved bola -v tele to mate,ale to neznamena,ze to musi vyjst aj v krvi. negativny dojem zaveršilo bombarodvanie pripravkov Joalis a zaklincovala to veta -" viac nema zmysel zistovat,ked si aj tak nič nekupite. načo vam to je vediet ?? " takze asi tak

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Zauzana Pozri príspevok
    Rada by som sa podelila so všetkými, ktorí majú záujem, o zaujímavú skúsenosť, ktorú mám s diagnostikovaním chorôb pomocou prístroja SALVIA metódou EAV. Usudzujem, že veľa ľudí o tomto prístroji nič nevie a ja som presvedčená, že tento spôsob diagnostikovania je naozaj prevratný a určite dokáže veľa ľuďom pomôcť...ja sama som desaťročia "behala" po doktoroch...prešla som cez ambulancie alergológov, pľúciarov /astma/, endokrinológa /hypothyreóza/, riešila som kožné problémy, problémy so srdiečkom /arytmia/, urologicko-gynekologické zápaly, boľavé kĺby, kríže, znížená imunita a s tým súvisiace ochorenia typu pľúcne chlamýdie, toxoplazmy, helicobacter...a únavový syndróm, ktorý ma často dostal "do kolien". Už som si fakt myslela, že skončím niekde na psychiatrii...nakoniec mi doporučili, nech to skúsim na "oddelení" alternatívnej medicíny...a hurá, tento prístroj mi nielen všetky moje známe choroby popísal, ale aj prezradil pôvodcu mojich problémov - pred tridsiatimi rokmi ma niečo poštípalo a dostala som boreliózu! Vtedy sa o tejto chorobe veľa nevedelo, liečili ma, ako sa dalo, ale mne to svinstvo v tele zostalo...Na internete som si našla odbornú doktorku, ktorá sa venuje liečeniu tejto diagnózy a išla som na testy....a v tých mi vyšli pozitívne protilátky! /Western blot/.
    Prosím všetkých, ktorí majú či už pozitívne alebo negatívne skúsenosti s týmto prístrojom, píšte, píšte, píšte....
    PS: Nechcem robiť nikomu reklamu, kto chce vedieť o diagnostike prístrojom SALVIA metódou podľa Volla, nech si zagúgli, tých informácií je na internete dostatok.
    Ja prikladám :
    Re: Štítna žlaza
    Co to je EAV vyšetření ?
    Diagnostická a léčebná metoda EAV (elektroakupunktura podle doktora Volla) byla objevena v roce 1950 dr.Reinholdem Vollem. Tato metoda dokáže diagnostikovat celou řadu chorob a to na principu odezvy organismu při energetickém zatížení – snímá se kožní odpor na nejdůležitějších akupunkturních drahách - meridiánech. Hodnota vodivosti akupunkturního bodu odpovídá funkčnímu stavu příslušného orgánu. Tento způsob umožňuje dobrou orientaci v energetice testovaného a má tu výhodu, že podává energetickou odezvu organismu v rámci jednotlivých drah i celku. Měření se provádí pomocí dvou elektrod a je naprosto nebolestivé.
    EAV odhalí nemoci, které pacient prodělal v minulosti (virové, plísňové, mikrogelní choroby, různé alergie, vystavení jedům, atd.), i ty, které jej mohou postihnout v blízké budoucnosti. EAV dokáže odhalit to, co se v pacientově těle právě odehrává, včetně různých rušivých ložisek, jako jsou parodontické choroby, zuby ošetřené amalgámem, zhnisané mandle, zanícené nosní či jiné tělní dutiny, chronický zánět apendixu, prostaty, vaječníků atd.
    Pomocí EAV můžeme provést i tzv. medikamentozní rezonanční test, tedy přesně určit optimální užívání léků, či potravinových doplňků pro příslušného klienta. Touto metodou EAV testuji veškeré mi dostupné potravinové doplňky před použitím, po měsíci, dvou i více, dle návodu užívání stanoveného výrobcem. Přiznám se, že výsledky jsou velmi zajímavé a n e z v e ř e j n i t e l n é, pro vysoké odškodné, které bych příslušným výrobcům musel zaplatit, přestože jsou to oni, kteří s plným vědomím dávají přednost ekonomickým zájmům před zdravím lidí, pro které jsou jejich produkty určeny.
    Na principu EAV pracují diagnostické přístroje společnosti Energy, takže máte-li v dosahu některý z jejich Klubů, rádi provedou diagnostiku a doporučí některý ze svých produktů.
    Omlouvám se, ale mnoho přípravků na zdejším trhu neznám, takže je-li vhodný kelp opravdu netuším. Jinak při psychicko-psychologických problémech jsem připraven na ICQ nebo mailem. Jsem psycholog, jinak Petr

    Sama som absolvovala toto meranie

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Zauzana Pozri príspevok
    nech to skúsim na "oddelení" alternatívnej medicíny...a .
    kde existuje to "oddelenie" alternatívnej medicíny? Ďakujem.

    Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

    Zauzana
    Ďakujem Ninna za doplnenie témy...a nenapíšeš viac, ako si bola spokojná? Ide mi o to, či tento prístroj aj iným pomohol...

    Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

    Zauzana
    Mackovka: skús www.joalis.sk - v časti: Naše centrá - objednávka na diagnostiku - sú uvedené mená aj telefónne čísla podľa miest na Slovensku.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Zauzana Pozri príspevok
    Ďakujem Ninna za doplnenie témy...a nenapíšeš viac, ako si bola spokojná? Ide mi o to, či tento prístroj aj iným pomohol...
    Ja môžem povedať za seba deti a manžela že stanovil presne aké neduhy nás trápia. S nasadením fyto terapie sme určite pokročili v riešení neriešiteľných problémov.

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Vyšetření stojí 150,- Sk/ 5,-€, trvá max. 10 minut. Do dvou hodin, respektive poštou, mailem je k dispozici zpracovaný 3-5 stránkový protokol o stavu a návrh řešení v ceně 200,- Sk/6,65 €. Návrh je rozdělen na akutní a dlouhodobé řešení neduhů. Petr

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    No mne to neurčilo takmer nič...
    bola som mna tom v máji 2008 a v júny mi našli na mamografii nález a ešte aj na UZV myómy...takže moja skúsenosť nie je dobrá...
    Ale možno niekomu to výjde...

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Psycholog Pozri príspevok
    Vyšetření stojí 150,- Sk/ 5,-€, trvá max. 10 minut. Do dvou hodin, respektive poštou, mailem je k dispozici zpracovaný 3-5 stránkový protokol o stavu a návrh řešení v ceně 200,- Sk/6,65 €. Návrh je rozdělen na akutní a dlouhodobé řešení neduhů. Petr
    Poprosím e-mailovú adresu. Ďakujem

    HanaVal je offline (nepripojený) HanaVal

    HanaVal
    Zauzana Pozri príspevok
    Rada by som sa podelila so všetkými, ktorí majú záujem, o zaujímavú skúsenosť, ktorú mám s diagnostikovaním chorôb pomocou prístroja SALVIA metódou EAV. Usudzujem, že veľa ľudí o tomto prístroji nič nevie a ja som presvedčená, že tento spôsob diagnostikovania je naozaj prevratný a určite dokáže veľa ľuďom pomôcť...ja sama som desaťročia "behala" po doktoroch...prešla som cez ambulancie alergológov, pľúciarov /astma/, endokrinológa /hypothyreóza/, riešila som kožné problémy, problémy so srdiečkom /arytmia/, urologicko-gynekologické zápaly, boľavé kĺby, kríže, znížená imunita a s tým súvisiace ochorenia typu pľúcne chlamýdie, toxoplazmy, helicobacter...a únavový syndróm, ktorý ma často dostal "do kolien". Už som si fakt myslela, že skončím niekde na psychiatrii...nakoniec mi doporučili, nech to skúsim na "oddelení" alternatívnej medicíny...a hurá, tento prístroj mi nielen všetky moje známe choroby popísal, ale aj prezradil pôvodcu mojich problémov - pred tridsiatimi rokmi ma niečo poštípalo a dostala som boreliózu! Vtedy sa o tejto chorobe veľa nevedelo, liečili ma, ako sa dalo, ale mne to svinstvo v tele zostalo...Na internete som si našla odbornú doktorku, ktorá sa venuje liečeniu tejto diagnózy a išla som na testy....a v tých mi vyšli pozitívne protilátky! /Western blot/.
    Prosím všetkých, ktorí majú či už pozitívne alebo negatívne skúsenosti s týmto prístrojom, píšte, píšte, píšte....
    PS: Nechcem robiť nikomu reklamu, kto chce vedieť o diagnostike prístrojom SALVIA metódou podľa Volla, nech si zagúgli, tých informácií je na internete dostatok.
    Ja som niekoľko krát absolvovala toto vyšetrenie a veľmi mi to pomohlo. Po negatívnych skúsenostiach s klasickou medicínou sa liečim iba týmto spôsobom a je to super. Bez ohľadu na financie je to vec ktorá nemá konkurenciu.
    HanaVal
    Prajem pekný deň,

    natrafil som v porade na Váš príspevok a chcel by som sa spýtať ohľadom tej Boreliozy, ako ste ju doriešili. Mám taký istý problém, tiež som chytil Boreliozu B. a vlečú sa mi problémy a som už už v zúfalej situácii,
    spomínala ste nejakú metodu EAV. pomohlo Vám to?

    Ďakujem pekne

    S pozdravom, Vlado
    Naposledy upravil nightwish44 : 12.06.11 at 23:58

    ddanka je offline (nepripojený) ddanka

    ddanka
    Pred časom som bola na diagnostike prístrojom Salvia. Zistili mi chronickú boreliozu, ale krvné testy u obvodnej lekárky na boreliozu boli negatívne. Ako je to možné? Neviem čo si mám o tom myslieť. Vie mi niekto poradiť?

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Kde, v ktorých mestách okrem Bratislavy ste absolvovali tieto vyšetrenia?
    Mala by som tiež záujem, viete mi poradiť niečo v okolí N.Zámkov, Nitry, Prievidze?

    tobio je offline (nepripojený) tobio

    tobio
    Pred časom som bola na diagnostike prístrojom Salvia. Zistili mi chronickú boreliozu, ale krvné testy u obvodnej lekárky na boreliozu boli negatívne. Ako je to možné? Neviem čo si mám o tom myslieť. Vie mi niekto poradiť?
    u mna to iste . borelioza aj ked kliesta som mala len jediny krat miniaturneho , a krvne testy opakovane neg
    Mila123 meškáš, otázka je z roku 2008
    Peter Vanik Nevadi ze meska ten druhy odkaz je pecka - hlavne prva cast toho clanku je ako z ineho sveta - clovek sa zamysla v akom storoci zije

    Pachole je offline (nepripojený) Pachole

    Pachole
    Marek777 Pozri príspevok
    a kolko vas to stalo ?
    Kolik to stálo pacienty, to je jedna věc. Druhý problém je, kolik musely zaplatit výrobci léků, aby umlčeli všechny lékaře.Aby ti lékaři nepoužívali geniální, vše řešící, vše objevující přístroj. Aby se nemusela zrušit minimálně skoro všechna oddělení špitálů a poliklinik....

    Pryč se všemi rentgeny, ultrazvuky, magnetickou rezonancí, laboratořemi a podobnými zbytečnostmi..... Ať žije a slouží a šíří se EAV!

    Jen tak z legrace - není společnost Energy - pardon, jestli komolím název -založena pyramidově? Hodně prodejců, zisk pro vyšší patra, verbujte nám další lidi?
    Načítať ďalšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.