Zavrieť

Porady

Pozicka majitela

Zdravim poradakov, chcela by som sa spytat ohladom PU a uctovania pozicky fin. prostriedkov majitela sro do firmy. Do akych uctov by som to asi mala dat???Vedeli by ste mi, prosim, poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dakujem, urcite pomoze, este som takuto dohodu(zmluvu) nepisala.....

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Vargová Katarína Pozri príspevok
    Zdravim poradakov, chcela by som sa spytat ohladom PU a uctovania pozicky fin. prostriedkov majitela sro do firmy. Do akych uctov by som to asi mala dat???Vedeli by ste mi, prosim, poradit?
    211 (221)/365
    A je to potrebne? Lebo majitel je otec a syn,tak si nemyslim, ze by boli nejake problemy...Ale este sa spytam, ci netreba pre nejaky urad to vediet vydokladovat...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Radia Ti dobre, predovšetkým sa jedná o úročenú pôžičku, kde je veľmi dobre, ak sú tieto zmluvné úroky podchytené zmluvou.
    Úroky tam nebudú, to bude na zaplatenie záväzkov, lebo sa este nevratili pohladavky vsetky a ked sa vratia pohladavky, pozicka sa vrati majitelovi.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Vargová Katarína Pozri príspevok
    A je to potrebne? Lebo majitel je otec a syn,tak si nemyslim, ze by boli nejake problemy...Ale este sa spytam, ci netreba pre nejaky urad to vediet vydokladovat...
    Áno. Pri daňovej kontrole, budú kontrolóri DU pýtať pravdepodobne aj Dohodu o výpožičke peňazí...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.