Zavrieť

Porady

informačný systém SAP

Dobrý deň,
som nezamestnaná a pri vyhľadávaní ponúk práce sa často stretávam s požiadavkou na ovládanie SAP. Dočítala som sa len,že je to informačný systém,ktorý sa používa vo výrobných prevádzkach a skladoch. Viete mi napísať viac o tomto programe,čo je to? A keby sa dalo aj kde sa ho môžem naučiť? Prešla som niekoľko počítačových škôl a žiadna nemá SAP vo výukovej skladbe.
Ďakujem za odpovede a dúfam,že som môj príspevok dobre zaradili. Ak nie,sa opsravedlňujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Stelova Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    som nezamestnaná a pri vyhľadávaní ponúk práce sa často stretávam s požiadavkou na ovládanie SAP. Dočítala som sa len,že je to informačný systém,ktorý sa používa vo výrobných prevádzkach a skladoch. Viete mi napísať viac o tomto programe,čo je to? A keby sa dalo aj kde sa ho môžem naučiť? Prešla som niekoľko počítačových škôl a žiadna nemá SAP vo výukovej skladbe.
    Ďakujem za odpovede a dúfam,že som môj príspevok dobre zaradili. Ak nie,sa opsravedlňujem
    Ano, SAP je system, ktory sa integruje pomocou modulov do podniku. Nieje to len vyroba, sklady, ale ako uz bolo spomenute je to aj uctovnictvo, personalne zalezistosti a podobne.
    Pri hladani skoleni na SAP odporucam zadat do www.google.sk "sap školenie"(bez ") popripade priamo skusit http://www.slovakodata.sk/index.cfm?...SluzbySkolenia

    Stelova je offline (nepripojený) Stelova

    Stelova
    Ďakujem za vaše doterajšie odpovede. Som prekvapená,že je to až tak rozsiahly systém. Pri hľadaní som žial zatiaľ nezistila,kde môžem školenie SAP absolvovať a či vôbec to finančne zvládnem.Narazila som na jednu stránku,kde školenie stojí vyše 35 tis.,je to možné?
    Som z Košíc,tak prosím,či by ma nevedel niekto kontaktovať na nejaké školiace stredisko v Košiciach,kde dostanem kompletné informácie.
    Ďakujem

    Riman9 je offline (nepripojený) Riman9

    Riman9
    Ahoj, ja som administrator SAP a na internete je vela ponúk na školenia SAPu. A veľa firiem ti zaplatí školenia, po nástupe aj keď majú v požiadávkach SAP.

    Riman9 je offline (nepripojený) Riman9

    Riman9
    A SAP nie je len vo výrobe, ale v bankách, poisťovniach, ministerstvách. Obsahuje veľa modulov pre personalistiku učtovnictvo, kontroling, logistiku, cestovné náhrady atd. všetko čo potrebuje firama akéhokoľvek obchodného zamerania. Videl som na internete aj knihu "Ako na SAP" okolo 1400 SKK. Ale najlepsie sa to uci ak mate SAP aj nainštalovaný ale to sa neda doma. Ale nebojte sa nie je to až tak zložité. )

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    Ja tiez pracujem V SAP a skolenie vo firme mi zabezpecila kolegina miesto ktorej som nastupoval trvalo to tyzden a neni to az take zlozite ako som si myslel.Kazda pozicia ma iny modul SAP takze skolenia ak chcete absolvovat externe tak neviem ci Vam daco daju.Myslim ze najlepsia cesta je priamo v tej firme kde budete pracovat.

    breckova je offline (nepripojený) breckova

    breckova
    Zdravím.
    Vo firme kde pracujem prechádzame od 1.1.09 na SAP. Jednu časť školenia z oblasti personalistiky som absolvovala, čaká ma pokračovanie a nakoniec mzdy. Veľmi ma potešila posledná veta, ktorú napísal Riman9:

    Ale nebojte sa nie je to až tak zložité ...
    Naposledy upravil breckova : 22.10.08 at 21:05 Dôvod: doplnenie textu

    Mirror7 je offline (nepripojený) Mirror7

    Mirror7
    Dobrý deň, sice otázka bola položená už dávnejšie, ale naša spoločnosť IT Academy ponúka kvalitné školenia aj z problematiky SAP za výhodné ceny.

    V prípade školenia SAP máme 3 úrovne:

    - SAP I. Začiatočník
    - SAP II. Pokročilý
    - SAP III. Expert

    Ak by ste budúctnosti, chcela aj programovať pod SAPom v jazyku ABAP:

    - ABAP programovanie I. Začiatočník
    - ABAP programovanie II. Pokročilý
    Naposledy upravil Mirror7 : 10.09.13 at 14:30 Dôvod: Úprava obsahu

    informačný systém SAP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.