Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...smer už som nabrala správny (musím zajtra do NR)... ak mi aj časovo vyjde krok... som pri Vás... ...aj tam majú skvelého údeného lososa... ...
Budeme sa tešiť , ak ten krok fakt vyjde ......samozrejme v náš prospech
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Zajtra t.j.4.12.2008 je stretko v NR s poraďáčkami Slavica a Elenka Navrátilová .


Kto by mal záujem môže sa zúčastniť o 11,30 hod. na "pracovnom obede " tu
http://www.ukrba.sk/sk/kontakt.html

Už dnes . Pridá sa niekto , kto by bol náhodou v Nitre ?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ešte stále stretkujete baby?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ermon Pozri príspevok
ešte stále stretkujete baby?
Monika , tak sa to dá povedať , že ešte stále
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stretko bolo úžasné,úžasné a ešte raz úžasné , konalo sa vo veľmi príjemnej atmosfére . "Praconý obedík chutil ".
Kto sa ku nám nepridal , môže ľutovať .
Som veľmi rada , že sme v Nitre mohli privítať Elenku Navrátilovú a Slavicu .

Stretkujúci :

Elenka Navrátilová
Slavica
Rozalka
zuhl
Zita5

a

čerešničkou na torte bolo prekvapenie - a to prekvapenie ako pre mňa , tak aj pre ostatné stretkujúce bol Milan Karas alias . napr. špulo /čiže jeho účasť už len podľa jeho nickov bola niekoľkonásobná /.
Poslal nám ho Mikuláš .
Milan ďakujeme za dobrú makovú štrúdlu a vďaka aj za to , že sme Ťa mali možnosť osobne spoznať .


Z dnešného dňa mám veľmi príjemný pocit .

P.S. zuhl , dúfam , že Ťa ... ka mil ... priviezol domov v poriadku ?
Naposledy upravil Zita5 : 04.12.08 at 14:44 Dôvod: Doplnenie P.S.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tak to ste mali pestré, určite vám budem nielen ja závidieť, ale aj iní Poraďáci-čky.

A Milan Karas? Tak to je gól. A čo treba uňho obdivovať je jeho vytrvalosť, s akou sa chce na Porade udržať... a komunikovať svojským spôsobom. Len keby sa niekedy vedel zmestiť do kože.
Ale pravdu povediac, sú medzi nami takí-é, ktoré toto spestrenie vítajú... Česť výnimkám.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
cactus Pozri príspevok
Tak to ste mali pestré, určite vám budem nielen ja závidieť, ale aj iní Poraďáci-čky.

A Milan Karas? Tak to je gól. A čo treba uňho obdivovať je jeho vytrvalosť, s akou sa chce na Porade udržať... a komunikovať svojským spôsobom. Len keby sa niekedy vedel zmestiť do kože.
Ale pravdu povediac, sú medzi nami takí-é, ktoré toto spestrenie vítajú... Česť výnimkám.

Priznám sa ,že som musela riadne rozdýchavať ,keď sa Milan zjavil zrazu v našom spolku stretkujúcich . Neverila som vlastným očiam .
Potvrdia aj ostatní prítomní a možno aj sám Milan .

Ale na druhej strane , stretla som normálneho človeka , s ktorým sa dalo príjemne komunikovať a to ostatné ja neriešim .
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Takže už som dorazila, Milanko ma šťastne doviezol domov. Musím sa pridať k Zitke, bolo to naozaj prekvapenie, stále mi vraveli, že príde Mikuláš a keď sa zjavil on so štrúdlou, tak nám padli sánky. Je to zhovorčivý a príjemný pán a to ostatné neriešim. Ja som tu nikdy s ním nemala nijaký problém, takže dnes som sa mala veľmi dobre v príjemnej atmosfére.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ako som už napísala v inej téme, že určite to bolo SUPERSTRETKO.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
slavica Pozri príspevok
No tak aj my sme už šťastne dorazili, uš sme v mojej pracovni a chichoceme sa ako nás ten Milanko dostal. Bola to super sranda a veríme ,aj s Elenkou, že na stretko budeme dlho spomínať. Ďakujeme veľmi pekne našim hostiteľkám, ktoré sme vytrhli z "ničnerobenia" a konečne sme pracovali spoločne na príjemnom posedení .

Slavka , veľmi rada čítam Tvoj príspevok , ktorý svedčí o tom , že domov ste prišli v poriadku ......ešte počkám pokiaľ sa ozve Elenka .
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ostáva mi len tíško závidieť - najmä tú štrudlu / tú ja rada
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja som už tiež doma... Ďakujem za milú spoločsnoť všetkým zúčastneným. Bolo mi cťou a potešením. Skutočne som bola veľmi spokojná. Milo prekvapená. Nálada super. Kto zaváhal ...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja len zíram a závidím. Nevadí, ja si to raz vynahradím.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prikladám aj štrúdľu ...
Kaktusy 018.jpg  
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Prikladám aj štrúdľu ...
ejha, a aká bohatá, myslím na ten mak... tá musela byť dobráááá
Naposledy upravil cactus : 05.12.08 at 12:59
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cactus Pozri príspevok
ejha, a aká bohatá, myslím na ten mak... tá musela byť dobráááá
cactus nemyslíš, že zbytočne nás tu dráždia s tou štrúdľou ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No, ja si myslím, že vždy je všetko na niečo dobré... len niekedy nevidno hneď význam toho dráždenia.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Melnick Pozri príspevok
cactus nemyslíš, že zbytočne nás tu dráždia s tou štrúdľou ?
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No, ja si myslím, že vždy je všetko na niečo dobré... len niekedy nevidno hneď význam toho dráždenia.
Kto by to bol povedal?

Elenka, tebe sa to dobre hovorí, keď si tam bola fyzicky prítomná a aj si to dráždidlo ochutnala... čo?

A zase mrník, dievčatá...???
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

cactus Pozri príspevok
Kto by to bol povedal?

Elenka, tebe sa to dobre hovorí, keď si tam bola fyzicky prítomná a aj si to dráždidlo ochutnala... čo?

A zase mrník, dievčatá...???
Však to je na tom dráždení najlepšie... ten mrníííííííííík predsa ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Slávka, ale Milanko má čo dobiehať s tými nickmi... čo zrnko maku = jeden nick ... to by bola rovnica
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať