Zavrieť

Porady

Štítky na šanóny

Prosím Vás nemáte niekto šablónu na štítky na šanóny vo Worde alebo Exceli - keďže sa blíži koniec roka chcem začať označovať šanóny. Mal by tam byť názov firmy, čo je v šanóne, rok zaradenia, vyradenia a lehota uloženia.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Ja mám takú pomôcku môžeš si ju upraviť ako potrebuješ. Je to pripravené na obyčajný šanon cca 7,5 široký. Samotný lístok má šírku 5,5 cm.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Zuziana Pozri príspevok
    Ja som niekde mala v práci...ak ma niekto nepredbehne budem hľadať
    Zuzanka, nechcela som ťa predbehnúť, ale podarilo sa . Možno ty máš niečo lepšie - tak sem s tým

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Ja som mala také pre registratúru, len som ešte nepoužila a budem musieť hľadať v PC v kancelárii...ale až v utorok. Ale myslím, že aj toto sa hodí viacerým

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ja používam samolepiace etikety. Jednotlivé etikety lepím v poradí: rok, názov firmy, druh dokladu, čo je v šanone. A z vnutornej strany zakladača nalepím asi vo veľkosti A5 zoznam (obsah) dokladov presne podľa interného číslovania.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ešte by som odporúčal doplniť : registratúrne značky, znak hodnoty a lehota uloženia, ročník spisov (v zmysle archivácie).

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Braňo Pozri príspevok
    Ešte by som odporúčal doplniť : registratúrne značky, znak hodnoty a lehota uloženia, ročník spisov (v zmysle archivácie).
    To mám v samostatnej smernici. Klienti pri prevzatí podpíšu, že sú oboznámeny s lehotami archivácie, a ostatné je už ích starosť.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    samolepiace etikety si sám potlačíš?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    KEJKA Pozri príspevok
    samolepiace etikety si sám potlačíš?
    Áno. Vo worde je na to formulár, kde si môžem nastaviť rozmery štítkov, ktoré sú na formáte A4, a na koci roka popíšem, vytlačím.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Prikladám moje štítky na šanony. Je to nastavené na formát A4 a na jednom liste je 6 štítkov. Len si treba podopisovať vlastné druhy dokladov a číslovanie. Ja si ešte robím takú pomôcku, že každý rok mám štítky inej farby. Potom sa mi v našom archíve ľahšie hľadá. Je ľahšie hľadať medzi 120 šanonmi ako medzi 1200.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Tak prispievam aj ja svojimi štítkami. Sú prispôsobené samolepkám rozmerov 4,7 x 10,5 cm, na A4 je ich 12. Sú bežne dostať k kancelárskych potrebách. Snáď niekomu pomôžu.

    roman.b je offline (nepripojený) roman.b

    roman.b
    smith Pozri príspevok
    To mám v samostatnej smernici. Klienti pri prevzatí podpíšu, že sú oboznámeny s lehotami archivácie, a ostatné je už ích starosť.
    Ahoj, možes mi prosím poskytnúť takú smernicu, prípadne preberací protokol? Ďakujem. Roman.

    habasova je offline (nepripojený) habasova

    habasova
    Ahoj, možno poslúži, ja ich mám rozdelené aj podľa farieb, lebo mám viacero firiem. Do malého štvorčeka stačí dať pečiatku a netreba vypisovať iniciály firiem.
    Pekný dník.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.