Zavrieť

Porady

Deň učtovníkov a ekonómov - návrh

Určite máte aj vy roboty vyse hlavy a neviete sa dockat kym skončí marec.

Preto by sme si nasledujúci den zaslúžili mat svoj vlastny den - Den úctovníkov a ekonomov. Je to sice 1.4. ale celkom by to aj sedelo, lebo neviem ako vy ale ja ku koncu marcu vidim len same cisla, sniva sa mi o cislach a uz som z nich skoro scvoknuta

co vy na to?:p

Usporiadat
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
hm...a čo s nami mzdovými účtovníkmi? to by už pomaly chcelo spolok na ochranu mzdových účtovníkov...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

no sak to by ste oslavovali s nami, nie? Nenapadlo ma slovo, ktore by vystihlo vsetky profesie..
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

andreaS
Určite máte aj vy roboty vyse hlavy a neviete sa dockat kym skončí marec.

Preto by sme si nasledujúci den zaslúžili mat svoj vlastny den - Den úctovníkov a ekonomov. Je to sice 1.4. ale celkom by to aj sedelo, lebo neviem ako vy ale ja ku koncu marcu vidim len same cisla, sniva sa mi o cislach a uz som z nich skoro scvoknuta

co vy na to?:p

Akurát ten prvý apríl sa mi nezdá ako vhodný termín. 31.03. už vôbec nie! Tak kedy??? Do 25-teho apríla budeme doháňať I.štvrťrok. Atď atď.

Je na to vôbec vhodný dátum? Existuje?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

STRELEC
Akurát ten prvý apríl sa mi nezdá ako vhodný termín. 31.03. už vôbec nie! Tak kedy??? Do 25-teho apríla budeme doháňať I.štvrťrok. Atď atď.

Je na to vôbec vhodný dátum? Existuje?
Peťo ja som si výhlásila za svoj deň 26. apríl Až vtedy dám nohy na stôl
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

emily
Peťo ja som si výhlásila za svoj deň 26. apríl Až vtedy dám nohy na stôl
Milka = tak za tento dátum by som teda hlasoval aj v Europarlamente (keby som tam bol )!!!!

P.S. Ja mám ešte takú maličkú, ale zato roky absolútne dodržiavanú výnimku - 16.04. Začiatok pstruhovej sezóny! To ma nedonúti doobeda pracovať ani VIP VIP VIP klient. To mi za to ozaj nestojí!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Oki takze

26.4.

:p
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

emily
Peťo ja som si výhlásila za svoj deň 26. apríl Až vtedy dám nohy na stôl
Emily aj ja tento deň, ale nedám nohy na stôl začnem upratovať celý byt ako divá a tá práca bez papierov mi robí neskutočne dobre.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

evina
Emily aj ja tento deň, ale nedám nohy na stôl začnem upratovať celý byt ako divá a tá práca bez papierov mi robí neskutočne dobre.
Súhlasím a opravujem: nedám nohy na stôl, ale ruky preč od papierov a oči od počítača ....keď ešte niečo budem vtedy vidieť
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

evina
Emily aj ja tento deň, ale nedám nohy na stôl začnem upratovať celý byt ako divá a tá práca bez papierov mi robí neskutočne dobre.
Aj ja vtedy prudko manuálne pracujem. Niečo okolo domu a tak. Tiež som celý happy, ako vravieva moja kamarátka.
Ak by si mi strčila pod nos nejaký popísaný papier (tie z obrázkami majú výnimku!), tak si môj úhlavný nepriateľ. Mobil je na dovolenke (prepnutý na rodinu a taký okruh).
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

emily
Peťo ja som si výhlásila za svoj deň 26. apríl Až vtedy dám nohy na stôl
Som za tento deň, vtedy som totiž povedala áno jednému mužovi, ktorého mám pri sebe už dosť dlho. Takže by to bola dvojitá oslava a dvojitý darček.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Tweety
Som za tento deň, vtedy som totiž povedala áno jednému mužovi, ktorého mám pri sebe už dosť dlho. Takže by to bola dvojitá oslava a dvojitý darček.
Páči sa mi, že mangela prezentuješ ako darček. To je ozaj pekné!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja navrhujem 30.4 . lebo do tohto termínu ešte mzdári musia odovzdať prehľad za 1. kvartál na DÚ. A potom fakt už na čas padla. Staré veci ukončené , nové ešte ďaleko.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

DanielaSĽ
Ja navrhujem 30.4 . lebo do tohto termínu ešte mzdári musia odovzdať prehľad za 1. kvartál na DÚ. A potom fakt už na čas padla. Staré veci ukončené , nové ešte ďaleko.
Chá, chá, vraj "nové ďaleko".
Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia za rok 2005 zatiaľ nikto nezrušil.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Tweety
Som za tento deň, vtedy som totiž povedala áno jednému mužovi, ktorého mám pri sebe už dosť dlho. Takže by to bola dvojitá oslava a dvojitý darček.
Ja som tiez za tento den, aj ked vzhladom na fakt ze v tento den mam oslavy narodenin tak by to mohlo dopadnut ze nebudem mat nohy na stole ale cela budem pod stolom - ha. ha...
Ale suhlasim s Vami, do 25.4. dohanam cely štvrťrok a hoci už necítim to napatie ako pri dańových priznaniach, pri ktorých akoby som maturovala pravidelne každý rok nanovo, tak predsa len až po tomto termíne slastne zavieram oči a hovorím : Prežila som to!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja navrhujem 27. 4. !!!
A to z toho dôvodu, že 26.4. ešte nebudem schopná uvažovať a budem sa snažiť začať rozmýšľať logicky, dokopať svoje telo k inej polohe ako sedacej a budem dospávať zameškaný spánok za posledné mesiace. Takže u mňa víťazí dátum 27.4.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Ja sa po 31.3.05 prispôsobím a kde sa to bude konať?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Valika
Ja sa po 31.3.05 prispôsobím a kde sa to bude konať?
VAlika 31.3.05 už bolo dávno.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
no tak to vidíme už mi šibe úplne ja tu celé dni narábam s rokom 2005 tak sa veľmi ospravedlňujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Valika
no tak to vidíme už mi šibe úplne ja tu celé dni narábam s rokom 2005 tak sa veľmi ospravedlňujem.
Neospravedňuj sa, nemáš za čo, toto je nepodstatné. Ja som to napísala s vedomím toho, že už je na nás asi toho veľa.
0 0
janask janask

janask je offline (nepripojený) janask

Preco sa trocharime a hladame jeden den na oslavu a oddych ? Ja navrhujem vyhlasit " Tyzden uctovnikov, ekonomov a mzdarov " !!!! Tento tyzden bude vzdy nasledovat po 25.4. V tento tyzden by sme mali mat povinny oddych na regeneraciu sil . Praca , skolenia a rozhovory na temu dane , mzdy, uctovnictvo budu v tento tyzden zakazane.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať