Zavrieť

Porady

Softwér na PU

Poraďte mi, aký softwér na vedenie PU samozrejme z tých lacnejších by bol vhodný pre asociáciu - nie je platca DPH, nie je tam predpokladám veľa účtovných pohybov. Pokúšala som sa stiahnuť demo verziu Omegy z Krosu, ale neviem sa v tom pohnúť (a neviem do akej sumy je prípustná), na kurze som roblia v MRP (za pár hodín to neviem ohodnotiť, no bolo to celkom jednoduché).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    V Omege funguje tzv. elektronický help - F1. Demo je obmedzené počtom zápisov v jednotlivých moduloch. Napr. v evidencii účtovných dokladov môžeš nahrať 200 položiek, odosalných fa môžeš urobiť 20.

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    EPk
    Ja pouzivam Oberon, na vyskusanie maju bezplatnu demo verziu do 100 zapisov v denniku
    Prosím Ťa kde sa dá stiahnuť táto demoverzia?Ja som robila len JÚ ale veľmi sa mi program páčil.Dík

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    kira
    Ja som to našla ,ale neporadíš mi stiahnutie dema?Som šikovná čo?
    Po prihlásení na stránku máš vľavo obrázky (zrejme výstupy z programu, nejaký graf a tabuľky) a pod nimi v texte je podčiarknuté slovíčko "Download". Po kliknutí naň ťa prepne priamo na stránku, kde nájdeš opäť podčiarknutý link na stiahnutie súboru oberon.exe - to je inštalačný súbor, stiahneš ho opäť kliknutím naň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.