Zavrieť

Porady

Tlačivo - Potvrdenie o návšteve školy

Nevedel som zaradiť "Potvrdenie o návšteve školy", ktoré je potrebné pre rodinné prídavky do žiadnej témy. Možno by sa zišlo niečo také, ako "Občan" ?
Možno sa niekomu zíde, keď treba zo školy nosiť potvrdenia.
Pridal som ho aj do Dokumenty, tlačivá. Ale tam zrejme dlšie trvá, kým ho Richard schváli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ja som našla trochu iné tlačivo, ktoré je určené len pre prídavky na deti. Ale v rozhlase som počula, že stačí potvrdenie, ktoré má škola.

    Jano11 je offline (nepripojený) Jano11

    Jano11
    Prečítajte si článok na internete noviny Pravda, tam sa dozviete o potvrdení
    o návšteve školy na účely rodinných prídavkov. Termín odovzdania je do 30.septembra.
    Je tam uvedené kde si môžete stiahnuť tlačivá.

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    Palino, dnes ma vrátili s takýmto potvrdením zo sociálky, že je neplatné.Pritom som dcére dala správne tlačivo, ale nechceli jej ho potvrdiť /Univerzita Komenského/, pretože už mali nachystané potvrdenia staré, ktoré ty máš pripojené

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    ivako
    Palino, dnes ma vrátili s takýmto potvrdením zo sociálky, že je neplatné.Pritom som dcére dala správne tlačivo, ale nechceli jej ho potvrdiť /Univerzita Komenského/, pretože už mali nachystané potvrdenia staré, ktoré ty máš pripojené
    Určite platí toto tlačivo, ktoré som sem priložila , je priamo zo stránky Úradu práce a sociálnych vecí..
    http://www.porada.sk/t32127-potvrden...e+n%E1v%B9teve

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ivako
    Palino, dnes ma vrátili s takýmto potvrdením zo sociálky, že je neplatné.Pritom som dcére dala správne tlačivo, ale nechceli jej ho potvrdiť /Univerzita Komenského/, pretože už mali nachystané potvrdenia staré, ktoré ty máš pripojené
    Zasa chcel byť niekto pápežskejší ako pápež. Iné mi nevychádza iba že pani úradníčka na študijnom je tá jediná oprávnená posúdiť, ktoré tlačivo je správne

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    abel
    ivako, ale palino prilepoval to tlačivo ešte v roku 2005
    Sorry, máš pravdu, ale taká som bola vytočená z toho, že mi škola dala potvrdenie, ktoré neplatí, že som si dátum vôbec nevšimla

    Tlačivo - Potvrdenie o návšteve školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.