Zavrieť

Porady

Bradavice

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mám osvedčený recept... kedysi sa synovi objavilo veľké množstvo bradavíc na rukách, resp. na opačnej strane dlane (neviem to inak umiestniť ). a na prstoch z každej strany. Nastrúhaná cibuľa, prepasírovaná cez gázu, do malej fľaštičky od kvapiek umiestnená. Každý deň bradavice potrieť...stráááášne to smrdí, ale vydržať... ani si neuvedomíte kedy a kam bradavice zmiznú.

P.S. Nevravím, že to platí na všetky typy bradavíc, ale tie naše naozaj zmizli do mesiaca a bolo ich neúrekom.
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
fredy27 Pozri príspevok
Prosím ťa používaj v príspevkoch diakritické znamienka... je rozdiel koža a koza. ďakujem
Súhlasím, tiež ma napadla koza

stonka Pozri príspevok
Mala som male bradavice rozsirene po rukach. Cesnak som nakrajala na platky, zaliala octom a nechala luhovat zopar dni. Davala som si to na noc, dost to sice smrdi. Ale zabralo, bradavice odpadli a koza sa mi potom pekne zregenerovala.
...aby som nezabudla, príspevok je
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

fredy27 Pozri príspevok
Prosím ťa používaj v príspevkoch diakritické znamienka... je rozdiel koža a koza. ďakujem
Dúfam, že je to teraz podľa tvojich predstáv.
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Ďakujem, nechcem aby si sa hnevala, už je OK.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

evika Pozri príspevok
neviete prosím Vás niekto ako sa volá prípravok na bradavice,
teraz ho reklamujú v telke.
myslíš Wartner?
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

Ja som si dala z Nemecka priniesť roztok, ktorý mi doporučil môj známy, tam je to voľnopredajný liek u nás o ňom ani "srnky netušia" stojí cca 20 € ACETOCAUSTIN. Je super, zmiznú aj staršie a veľké bradovice. Môj syn mal na chodidlách, tu sme chodili po lekároch - zmrazovanie nedoporučovali, nakoľko je to na chodidlách a v dôsledku potenia by sa tam mohla dostať infekcia, tak nám dávali len všelijaké vodičky a neviem čo, čo mu vôbec nezaberalo, práve naopak bradovice skôr rástli.
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Prosím, viete poradiť?

Prečítala som si tému a chcem sa poradiť. Štvorročný syn má bradavice na trupe, nohách aj rukách. Skúšal niekto aj nejaký kúpeľ? (zvažujem ten vývar zo zemiakov)

A ešte sa spomínal med. Má niekto skúsenosti?

Ďakujem.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
dana99 Pozri príspevok
Prosím, viete poradiť?
......http://moje-pravdy.cz/index.php?opti...-vas&Itemid=22
1 1
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Ďakujem, ale neberie mi pochváliť. Neviem, čo mi hlási, neviem po anglicky.

Ešte raz, ďakujem.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...s tým si danii nerob starosti...stačí, ak si v tom nájdeš niečo pre Vás prospešné.....
0 0
kocka199311 kocka199311

kocka199311 je offline (nepripojený) kocka199311

Lucuš .................. kup si biodermu to je taka voda je draha ale fakt dobra moja segra mala fakt veľke kožné problémy a teraz je už super
0 0
kroketa kroketa

kroketa je offline (nepripojený) kroketa

Prosim ta skusam teraz na bradavice na chodidlach lak na nechty, chcem sa ta opytat ako presne si postupoval? Treba lak kazdy den odstranit a znovu nalakovat? Alebo to nechat tak a priebezne dolakovat? Ako budem vediet ze uz ho mozem odstranit? Mam ich na chodidle uz dlho a teda su dost hlboke...myslela som ze sa ich uz nikdy nezbavim no skusam tvoj sposob tak uvidime...diky, tina
0 0
petra1212 petra1212

petra1212 je offline (nepripojený) petra1212

dá sa odstrániť asi 10 ročná bradavica veľkosti jedného eura na chodidle inak ako vypaľovaním vyrezaním inak???dokázal to už niekto?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

A bola si už niekedy na kožnom, odstrániť si bradavicu? Nie je to žiadna veda, sestrička ti priloží tyčinku s dusíkom na bradavicu, s napísaním správy o 10 minút si vonku. Prípadne prídeš opakovane, bolesť ako po uštipnutí včely 3 hod.
0 0
mukade mukade

mukade je offline (nepripojený) mukade

zatial nikto
re petra1212: takej veľkosti som mal a bola asi tak 5 ročná. prečítaj si môj príspevok na predchodzej strane pre nou hau
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať