Zavrieť

Porady

A pop up window is blocked

Ahojte,

ked chcem otvorit nejaký obrázok alebo aj subor , niekedy to tak "logne" neotvory sa to a vypiše:A pop up window is blocked
Mam windovs XP
Poradi niekto?
Vdaka Robert.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    vyskakovacie okno je blokovane (robi to firewall) bud si nastavis vynimku, aby ti toto okno neblokoval, alebo ho vypnes a nebude ti nic blokovat
    Ale pamatam sa na casi, ked som nestihal zatvarat okna

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Berto71 Pozri príspevok
    Ahojte,

    ked chcem otvorit nejaký obrázok alebo aj subor , niekedy to tak "logne" neotvory sa to a vypiše:A pop up window is blocked
    Mam windovs XP
    Poradi niekto?
    Vdaka Robert.
    ... podľa popísaného asi musíš "vypnúť blokovanie automaticky otváraných (vyskakovacích) okien vo svojom prehliadači...

    Berto71 je offline (nepripojený) Berto71

    Berto71
    Vdaka, mysliš ist cez Nastroje / Možnosti / Zabezpečenie / Vlastna uroven / Blokovat automaticky otvirave okna - zakazat?

    Lebo takto som to skušal a nejte to. Prejavuje sa to aj ked chcem dat novu temu, a tam sa ma opyta aby som porovnal či už taka teme nie je-kliknem na to :A pop up window was blocked

    sulko je offline (nepripojený) sulko

    sulko
    popup blocker nevypinaj je to uzitocna vec, ak potrebujes otvorit popup okno staci myslim stlacit shift alebo alt po zadani adresy

    A pop up window is blocked

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.