Zavrieť

Porady

Platba kartou, zaúčtovanie PP

Prosím vás , vie mi niekto poradiť ako zaúčtovať nákup PHM kartou.
Viem , že to musí ísť cez priebežné položky a ID ale ako v Money????

ďakujem všetkým za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzkic je offline (nepripojený) zuzkic

    zuzkic
    ďakujem, tieto linky mám vštky prejdené, mne išlo o to ako to mám zaúčtovať v MONEY, to je môj problém
    Viem čo mám robiť , len neviem ako.

    Dúfam, že sa niekto nájde kto s tým mám skúsenosť v Money a pomôže, vopred ďakujem

    zuzkic je offline (nepripojený) zuzkic

    zuzkic
    len pre info, konzultovala som to s Ciglerom, a bolo mi povedané , že v JU v Money sa to dá robiť len cez záväzky

    zuzana

    pwr je offline (nepripojený) pwr

    pwr
    kasipka Pozri príspevok
    Ako to účtujete cez záväzky?
    Tiež by som sa pridal k otázke. Môže niekto konkrétne napísať ako účtuje platbu kartou v Money S3 (JÚ)?

    lota je offline (nepripojený) lota

    lota
    pwr Pozri príspevok
    Tiež by som sa pridal k otázke. Môže niekto konkrétne napísať ako účtuje platbu kartou v Money S3 (JÚ)?
    Nikto sa k tomu nevyjadrí.Mňa by to tiež zaujímalo ako je to v Money S3, či cez záväzky alebo ID ????

    Alexa.k je offline (nepripojený) Alexa.k

    Alexa.k
    Do záväzkov zaúčtujete doklad rovnakým sposobom ako do pokladne : základ+DPH ... toto ide do DPH /rozdiel je v tom ze vám doklad ostane nehradený a tým sa nepohne pokladňa/
    ... ked príde výpis z banky: záväzok uhradíte ako rovnako ako uhrádzate faktúru ... to to vám ide do nákladov ovplynujúcich daň.

    jarkra je offline (nepripojený) jarkra

    jarkra
    Alexa.k Pozri príspevok
    Do záväzkov zaúčtujete doklad rovnakým sposobom ako do pokladne : základ+DPH ... toto ide do DPH /rozdiel je v tom ze vám doklad ostane nehradený a tým sa nepohne pokladňa/
    ... ked príde výpis z banky: záväzok uhradíte ako rovnako ako uhrádzate faktúru ... to to vám ide do nákladov ovplynujúcich daň.
    No ale pri tomto spôsobe sa nedodržia postupy účtovania pre JU pre platby kartou prostredníctvom priebežných položiek.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    ahojte, prosím vyriešil už niekto účtovanie platby kartou v JU cez Money? neviem sa s tým pohnúť dalej. Dakujem

    fox77 je offline (nepripojený) fox77

    fox77
    Ja osobne, účtoval by som to ako úhrady cez bankový účet. Takže keď dôjde výpis z bankového účtu. Samozrejme je to len môj názor.

    Viera je offline (nepripojený) Viera

    Viera
    Volala som na technickú podporu Money S3 a dostala som informáciu, že jedinná možnosť ako účtovať platobné karty je založiť si fiktívnu pokladňu a z nej potom odúčtovávať jednotlivé platby platobnou kartou. Samozrejme z bankového úičtu by platba išla cez priebežné položky príjem / banka výdaj a následne fiktívna pokladňa príjem / priebežné položky výdaj.

    devetak je offline (nepripojený) devetak

    devetak
    Dobrý deň,
    ja mám tiež tento problém a v podpore Money S3 mi poradili presne tak, ako je to popísané v príspevku č. 14. len by som prijal nejaké bližšie vysvetlenie. Ak s týmto má niekto skúsenosť, prosím o radu.
    Ďakujem.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    ako si nazvete túto pokladňu??? môžem dať pokladňa-platba kartou? ešte by som si chcela ujasniť ak nakupujem napr. kanc.potreby na kartu, tak dávam fiktívna pokladňa výdaj na prieb.pol. a ak príde výpis tak príjem prieb.pol? dík
    Naposledy upravil sybila3 : 23.05.11 at 12:03

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.