Zavrieť

Porady

nejde mi zvuk na PC

Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
Mam problém so zvukom, čistila som PC a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.
Ked otvorím panel Zvuk a zvukové zariadenia, tak pri zložke Hlasitosti mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia a ked kliknem na zložku Hardware tak pri všetkých položkách mi vypisuje zariadenie pracuje správne len pri Multimedia audio controller mi vypisuje stav: toto zariadenie nemá správnu konfiguráciu. Ak chcem problém vyriešiť pýta odomna CD alebo disketu pre reinštaláciu. Čo mám robiť ak nemám Cdečko?
Chýba tam asi toto zariadenie: VIA AC´97 Enhanced Audio Controller
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jancusik Pozri príspevok
    Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
    Mam problém so zvukom, čistila som PC a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.
    Ked otvorím panel Zvuk a zvukové zariadenia, tak pri zložke Hlasitosti mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia a ked kliknem na zložku Hardware tak pri všetkých položkách mi vypisuje zariadenie pracuje správne len pri Multimedia audio controller mi vypisuje stav: toto zariadenie nemá správnu konfiguráciu. Ak chcem problém vyriešiť pýta odomna CD alebo disketu pre reinštaláciu. Čo mám robiť ak nemám Cdečko?
    Chýba tam asi toto zariadenie: VIA AC´97 Enhanced Audio Controller
    Zisti si, akú máš základnú dosku (ak máš zvuk integrovaný v zákl. doske) a podľa výrobcu a modelu si stiahni zo stránky výrobcu k tvojej ZD ovládače zvuku.

    Ak máš samostatnú zvukovú kartu, tak zase na stránke výrobcu tej zvukovej karty si stiahni ovládače.

    trezor je offline (nepripojený) trezor

    trezor
    Skus ist do device managera (spravcu zariadení) a daj update driver na vsetkych co mas zlty vykricnik.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jancusik Pozri príspevok
    Dakujem Vám za pomoc a ochotu už sa mi to podarilo vyriešiť
    Mohol si aj napísať ako. Na porade je dobré nielen rady prijímať, ale aj dávať, čo keď niekto bude mať rovnaký problém ako ty? Nie si ochotný mu poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.