Zavrieť

Porady

Nimnica alebo Lúčky?

Dostala som ponuku na liečebný pobyt a môžem si vybrať z týchto dvoch kúpeľných miest. Máte niekto osobnú skúsenosť? Neviem sa rozhodnúť.
Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    17.4. idem do Nimnice, napíšem svoje postrehy. Pravdepodobne to už bude pre teba neskoro. Ja idem na víkendový, neviem či ti to pomôže.

    macabea je offline (nepripojený) macabea

    macabea
    Budem rada, mam sa rozhodnut do konca maja. Len teraz som zacala zhanat informacie. Najviac ma zaujima ubytko a moznosti travenia volneho casu. Aby som to tam vydrzala 3 tyzdne.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Uprimne povedane - v Nimnici je otrasne, "skanzen socializmu" to nazyvaju. Ak ste samoplatcovia, ubytuju Vas zrejme v zrekonstuovanych liecebnych domoch.
    Negativa - kamiony, hluch, eroticky klub pod oknami (to mi najmenej vadilo), ziadne moznosti vyzitia, ziadne sluzby, ziaden obchod, zle dopravne spojenie, nie je kam ist (moznosti travenia volneho casu).
    Pozitiva - velmi pekna solna jaskyna.

    Do kupelov chodievam rada a casto, ale toto boli najhorsie kupele, ake som kedy zazila. Ak je tema Nimnica vs. Lucky, preferujem jednoznacne Lucky.

    Mne osobne tieto kupele velmi vyhovuju.
    Vyhody: priroda, krasne prostredie, ticho, moznost prechadzok, tur, vyletov do okolia (priroda, aquaparky, Lipt. Mara), kvalitne sluzby, mnozstvo sluzieb, ochotni a znali persnonal, tanecne zabavy, novy vonkajsi bazen a sauny a pod.

    Chodievam tam asi 5 rokov, niekolkorat za rok. Moju velmi dobry manazment, vela sa tam zainvestovalo za posledne roky. Ceny su prijatelne, moznost vyberu ubytovanie ** alebo ***, priamo v hlavnom pavilone alebo mimo. V kazdom pripade sa mozem vyjadrit len pozitivne o tychto kupeloch. Najblizsie tam idem na Velku noc.

    Viac info najdes aj na ich webstrankach.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,
    - v minulom roku som bola v mesiaci april na 4 tyzdne v Luckach, liecebny pobyt po operacii pohybovaho ustrojenstva
    - mali sme skarede zimne pocasie, snezilo, az ku koncu mesiaca tam zavitala jar
    - liecebna starostlivost dobra (este nebol v prevadzke vonkajsi bazen, prave ho stavali - vsade okolo ako na stavenisku)
    - ubytovanie ............ podla toho v ktorom licebnom dome ? hlavny pavilon Choc bol po ciastocnej rekonstrukcii, ubytovanie najlepsie; ubytovanie nad balneom - ako v bunkri; ubytovanie v Penzione sa dalo, ale ubytovanie v Liptove nevyhovujuce - mala som moznost vidiet vsetky varianty ubytovania - foto zverejnene na internete je vacsinou ine ako skutocnost
    - strava dobra
    - kupele su umiestnene v prirode, moznosti prechadzok a obvecer kulturny program s moznostou tanca
    - celkove zhodnotenie : spokojnost s pobytom, hlavne ze som sa po operacii skoro zotavila, k comu pripeli aj kupele Lucky

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Ja som bola v Lúčkach v roku 2006 v auguste 4 týždne. Tiež som bola veľmi spokojná. Bývala som v Choči, kde je ubytovanie hotelového typu. Krásna príroda, kúpele organizujú rozne kultúrno-športové akcie, výlety. Odporúčam.

    http://www.kupele-lucky.sk/info.php

    Nimnica alebo Lúčky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.