Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Fero11 Pozri príspevok
    hej napr. firefox, internet explorer, opera atd....
    Možno sa niečo nájde aj v google ............ poprípade amazon , yahoo , ask , kelkoo.......

    Juraj
    cigansky_google.jpg  

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Na túto tému to bola otvorená diskusie relatívne nedávno.
    Ja odporúčam www. freedownloadmanager.org Je Free, vie konvertovať videá... a veľa, veľa iných vecí. Pozri si stránku...
    a ty si jak strašne smiešny!!!nedokazem sa prestat smiať!
    mal som namysli nieco ako TORRENT,STRONGDC?VUZE atd.
    ale vdaka,aspon vidiet ze sa vyznas!)

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    lubosiska Pozri príspevok
    a ty si jak strašne smiešny!!!nedokazem sa prestat smiať!
    mal som namysli nieco ako TORRENT,STRONGDC?VUZE atd.
    ale vdaka,aspon vidiet ze sa vyznas!)
    lubosiska, ak chceš odbornú odpoveď, treba položiť otázku tak, aby bola pochopiteľná aj pre iných poraďákov, nielen pre teba. Inak nemôžeš očakávať relevantnú odpoveď, ak otázku zadáš veľmi všeobecne. To je ako keby som sa spýtal, či môžem šoférovať nákladné auto. Pokiaľ neuvediem bližšie údaje, nikto mi to nezodpovie.

    A k tvojej otázke - existujú rôzne sťahovacie programy, niektoré sťahujú priamo z internetovej stránky príslušné súbory, napr. videá z Youtube (YoutubeDownloader, DownloadManager vo FF,..). niektoré súviac orientoané na mp3, či priame sťahovanie (Morpheus, DC++, Bearshare), iné fungujú na základe torrentov (uTorent,..).

    Ak ti je ale problematika sťahovanie filmov tak známa, ako sa tváriš, tak nechápem prečo sa pýtaš na sťahovací program.

    peanut je offline (nepripojený) peanut

    peanut
    A este treba dodat, ze spominane programy sa daju lahku zneuzit na ilegalnu aktivitu! To ti samozrejme nemozeme odporucat.

    Ale ludia su uz taki: ak sa im paci spevak, tak si stiahnu jeho hudbu z internetu, a tak sa mu odvdacia. Keby boli vsetci taki, tak je cely hudobny priemysel v ------.

    Aj ked z praktickeho hladiska je to jedno: postih nehrozi. Dovod? Este nebol jeden pripad, ze by bol clovek (fyzicka osoba) potrestany cisto za nelegalne veci na PC. Opravte ma, ak sa mylim.

    PS: netvrdim, ze som bez viny. Odkedy vsak programujem, zacal som mat iny pohlad na nelegalny software.

    progam na stahovanie z internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.