Zavrieť

Porady

Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Misicka21 Pozri príspevok
odišla mi účtovníčka, a ja ho veľmi neviem robiť, ale nechala mi rozdiel medzi čím, v čom? a mám aj zostatok na 395, ale zostatok je 6004€ a rozdiel mám 18821€,
ako preúčtujem 395??

...k tej 395 - treba pozrieť, čo tam je naúčtované a podľa toho....
0 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
v hospodárskom výsledku medzi súvahou a výkazom... mne to nič nehovorí, je som na jednoduché účt.
a v banke "analitik" mi to vrátil na prepracovanie, asi zoberiem bielitko
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Misicka21 Pozri príspevok
v hospodárskom výsledku medzi súvahou a výkazom... mne to nič nehovorí, je som na jednoduché účt.
a v banke "analitik" mi to vrátil na prepracovanie, asi zoberiem bielitko
V účtovníctve nie je možné používať bielitko.
1 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
ja viem ale ide ma z toho ..... účtovníčka odchádzala s tým, že má ukončený polrok( a aj zaplatené ) a zrazu "aha" do 15:00 mám opraviť výkazy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Misicka21 Pozri príspevok
ja viem ale ide ma z toho ..... účtovníčka odchádzala s tým, že má ukončený polrok( a aj zaplatené ) a zrazu "aha" do 15:00 mám opraviť výkazy
Najprv musíš zistiť chybu v účtovníctve, zaúčtovať opravu a až potom môžeš robiť výkazy.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
pre banku môžeš ako tak napasovať výkazy, ak vieš čo je na 395 -tak to pripočítaš k riadku podľa obsahu.
Podľa účtovníctva ti musí sedieť VH na VZaS, a v súvahe to zasa dopasuješ tak, aby to sedelo. Toto však neúčtovník nevie urobiť, ved sú tam aj súčtové riadky, samostané riadky majú svoj význam, obsah.......
Ved treba osloviť zaplatenú odídenú účtovníčku, nech to príde opraviť - však je to normálna reklamácia.
0 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať