Zavrieť

Porady

orange

skoncila mi viazanost u Orange, a chcela som si kupit Nokiu 6500 slide, ale musela by som si kvoli tomu dat 70 min pausal, ktory sa mi neoplati, nedali mi ziadnu lepsiu ponuku, pritom naposledy ked som menila telefon, dali mi zlavu 30% na 2 roky, teraz by som platila skoro 2x viac, co teda nechcem, zvazujem to zrusit, alebo prenos cisla, myslite, ze sa spamataju, a daju mi nejaku lepsiu ponuku? som u nich skoro 10 rokov

sorry, ak je to v zlej rubrike, nevedela som, kam to zaradit
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nechcem ťa odhovárať....Prečítaj si na nete recenzie na tento telefón, má nedostatky.

Po skončení viazanosti nie si povinná sa viazať na ďalšiu, môžeš používať paušál ďalej, len 30% zľavu nebudeš

mať.

Počkaj na máj, budú nové akcie, nové telefóny ......
Naposledy upravil alla66 : 24.04.09 at 17:39
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Počkaj si na lepšiu akciu.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

lenze ja nechcem platit cca 17 E za pausal, ktory ani neprevolam, radsej by som presla na o2 fer, to sa mi urcite viac oplati, len ten telefon sa mi pacil, nedostatky su subjektivne, kazdy hovori inak...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Teraz máš aký paušal? Ja som myslela, aby si počkala na lepšiu akciu, dosť často to menia a možno aj ten telefón bude neskôr v dobrej akcii.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nikto Ťa nenúti platiť 17€ za paušál.
Rozhodnúť sa musíš sama, ak Ti nevadia závady na telefóne, problémy s reklamáciami... kúp si Nokiu 6500 .
Môžeš ísť ku ktorémukoľvek operátorovi a číslo si ponechať.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ja mam pausal 60 min, ktory si vsak musim zmenit na 70, ak chcem ten telefon, ze inak sa to neda, lenze pre mna je 70 min zbytocne vela
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
70 minút je veľa? Alebo 17€ ? Ak minút, daj si kreditný paušál...
0 0
Jurho Jurho

Jurho je offline (nepripojený) Jurho

neotáľaj a chod na O2 Fer....

to nema vyznam sa nad tym zamyšlať......... zdierači.......

a ak chces, tak si v O2 zober telefon.... aj na splatky....... bez navysenia.......
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nokia 6500 nie je v ponuke...

http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/telefony.html

tento link som v rýchlosti našla ako najlepšiu cenu Nokie 6500 slide :http://mobilne-telefony.heureka.sk/nokia-6500-slide/
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jurho Pozri príspevok
neotáľaj a chod na O2 Fer....

U tohoto sa mi páči, že ak povie v reklame "A", tak je to na mieste činu naozaj iba "A". U tých ostatných na mieste činu príde aj na "B", teda nejakú akože výhodu treba niečim aj zaplatiť (hneď alebo v dlhšom časovom úseku). A u O2 sa mi páči aj to, že ráta presne na sekundy a nie na každú načatú minútu. A tomu hovorím, že je fér
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1.Nejaká recenzička ...
http://www.fony.sk/index.php?podstra...lo_kategorie=6

2.Proti gustu žiaden dišputát , alebo , koľko ľudí .....

3.A asi najdôležitejší dôvod :

Prečo robí ten alebo onen operátor akcie ?
Predsa na to , aby nalákal zákazníkov na rôzne typy mobilov ....
Je úplne jedno , či Nokia , Samsung , Ericson ......

HLAVNE , že si každý blb - zákazník / aj ja / dá nový kredit , paušál , nové číslo , prejde od jedného k druhému operátorovi ...
Veď v dnešnej dobe bez mobilu ani babky na pletky nejdú

Čiže nečakaj , že dostaneš

hentú mašinku za akciovú cenu 1 € .- povedzme s SMS 1000 zdarma na mesiac , plus nejaké výhodné ceny ceny , MMS .....internet zdarma ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Paula Pozri príspevok
U tohoto sa mi páči, že ak povie v reklame "A", tak je to na mieste činu naozaj iba "A". U tých ostatných na mieste činu príde aj na "B", teda nejakú akože výhodu treba niečim aj zaplatiť (hneď alebo v dlhšom časovom úseku). A u O2 sa mi páči aj to, že ráta presne na sekundy a nie na každú načatú minútu. A tomu hovorím, že je fér
na sekundy ráta každý operátor, nielen o2
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

alla66 Pozri príspevok
na sekundy ráta každý operátor, nielen o2

V porovnaní s ostatnými, ktorí chcú vžy niečo za niečo, detailík
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
na sekundy ráta každý operátor, nielen o



Paula Pozri príspevok
V porovnaní s ostatnými, ktorí chcú vžy niečo za niečo, detailík
Ak si v pravý čas na pravom mieste, dostaneš cenovú ponuku v porovnaní s o2 a k tomu špičkový telefón za korunu... Je potrebné sledovať akcie a nemať problém prestúpiť k inému operátorovi. Zaviazať sa vtedy, ak mi 100% vyhovuje a nie ak to vyhovuje T-Mobilu, Orange, o2.......
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
myara Pozri príspevok
necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu
Ak prevoláš málo minút a nechceš veľa platiť , je pre teba výhodné prestúpiť k o2. Telefón si môžeš kúpiť v hotovosti. Sama si spočítaj, koľko ušetríš, alebo preplatíš.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

myara Pozri príspevok
necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu
S**t z vysoka na orange
Co je to za firmu, ked si kupim kredit za 200 a za 3 mesiace prevolam 80Sk, tak potom mi 120 jednoducho vezmu.
To je akoby ne benzinkach predali benzin na mesiac a ked ho nevyjazdiz do mesiaca, tak ti z nadrze vytecie (samozrejme pumpar ti ho nemoze prist vypustit, ale orange moze vsetko)
0 0
g.mirka g.mirka

g.mirka je offline (nepripojený) g.mirka

Ahojte, ja by som zase chcela mobilny internet, notebook mam, len neviem, ktoreho operatora si vybrat, tel. ma t-mobile, ale na
internet od tejto spoločnosti som velku chvalu nepocula.
Vie mi niekto poradit? Vdaka
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

g.mirka Pozri príspevok
Ahojte, ja by som zase chcela mobilny internet, notebook mam, len neviem, ktoreho operatora si vybrat, tel. ma t-mobile, ale na
internet od tejto spoločnosti som velku chvalu nepocula.
Vie mi niekto poradit? Vdaka
Čo takto skúsiť O2 a ich neobmedzený internet. Stojí 6 € mesačne, ale do konca apríla ak aktivuješ tak prvý poplatok na mesiac je 0,03 € čiže sa dá skúsiť či ti to bude vyhovovať. Neni tam viazanosť, čiže nič ťa nenúti kupovať službu aj potom ked zistíš že ti z nejakého dôvodu nevyhovuje
0 0
g.mirka g.mirka

g.mirka je offline (nepripojený) g.mirka

Vdaka, to znie dobre, skocim sa popytat, tam je hlavne dobre, ze to mozes skusit bez viazanosti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať