Zavrieť

Porady

Bezbolestné močenie krvi

Ahoj, moja priateľka tu nieje registrovaná, ale toto píše ona, tak jej prosím poradte.

Ahoj! Nikde na nete neviem nájsť o tom info, tak mi prosim poradte. Od včera močím krv a vôbec ma nič nebolí. Preto viem, že to nieje zápal mocových ciest. Len by som sa chcela spýťať či niekto nepočul o tom už niečo, alebo či to niekto nemal... Na zajtra som už objednaná k lekárke, ale ajtak ma to strašne štve a desí, tak ak viete mi prosím poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    nezostáva nič iné len počkať do zajtra kedy budeš múdrejšia..
    možno bude problém z obličkami...

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Prečo si nešla na pohotovosť? Ja by som to neriskovala do zajtra, ani nevieš v čom môže byť problém. O mnohých chorobách sa hovorí, že nebolia, ale keď začnú bolieť, môže byť neskoro.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    wagner Pozri príspevok
    Prečo si nešla na pohotovosť? Ja by som to neriskovala do zajtra, ani nevieš v čom môže byť problém. O mnohých chorobách sa hovorí, že nebolia, ale keď začnú bolieť, môže byť neskoro.
    na pohotovosti by jej povedali maximalne,že počkajte k svojej lekarke a urobili rozbor moča. nič viac

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Aj z rozboru moču sa dá predpokladať v čom asi je problém. ALe jasné, keď to od včera vydržala dodnes, tak do zajtra už hádam prežije.

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    potom daj vedieť ako to dopadlo...a čo jej to vlastne bolo
    každopádne držím palce aby to dobre dopadlo..

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ďakujem všetkým za radu. Dnes som bola u lekárky a tá sama nevie čo to je, ale vo štvrtok idem na USG a zajtra sa dozviem rozbor moču. A povedala mi len, že to nieje zapaloveho povodu a že je velmi zvlastne, ze ma nic neboli... tak uvidim že čo povedia vysledky...

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    Dantess Pozri príspevok
    Ďakujem všetkým za radu. Dnes som bola u lekárky a tá sama nevie čo to je, ale vo štvrtok idem na USG a zajtra sa dozviem rozbor moču. A povedala mi len, že to nieje zapaloveho povodu a že je velmi zvlastne, ze ma nic neboli... tak uvidim že čo povedia vysledky...
    dík že si odpísala a daj vedieť keď budú výsledky .. prajem ti aby to nebolo nič vážne..drž sa

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    piggos Pozri príspevok
    dík že si odpísala a daj vedieť keď budú výsledky .. prajem ti aby to nebolo nič vážne..drž sa
    tak..ako to dopadlo?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Tak, robili mi USG obliciek a moc mechura, vyter z hrdla, gynekologicke vysetrenie, urolog vysetril moj moc a zajtra idem na uroskopiu a este raz odniest mojej doktorke moc na vysetrenie. A čo je koniec ?! Zatial mi nič nezistili... Dali mi silne ATB. Krv už sice nemocim, ale ajtak je zaujimave že nevedia vobec pricinu.

    verde je offline (nepripojený) verde

    verde
    Ja som to mal podobné pred 2 rokmi a po rôznych vyšetreniach to bol zhubný nádor močového mechúra. Odstránili mi ho, chodím na pravidelné kontroly a zatiaľ žijem.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    verde Pozri príspevok
    Ja som to mal podobné pred 2 rokmi a po rôznych vyšetreniach to bol zhubný nádor močového mechúra. Odstránili mi ho, chodím na pravidelné kontroly a zatiaľ žijem.
    Nestraš dievča, netreba myslieť hneď na najhoršie, tieto problémy môžu mať x rôznych príčin, verme, že to nebude nič vážne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.