Zavrieť

Porady

Autom do Bulharska cez Srbsko

Ahojte, chystame sa autom do BG, ale 1. krat cez Srbsko. Vie mi niekto podat blizsie informacie o ceste, dlzke dialnic, case a pod.? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    greco je offline (nepripojený) greco

    greco
    Cez Srbsko sa ide dobre ja chodím pravidelne do Grécka a cez Srbsko sa mi cesta páči po Nový Sad je široká cesta 1.triedy a od Nového Sadu až po Niš je diaľnica s výnimkou, že cez Beograd musíš ísť, je to podľa mňa rýchly prejazd.

    Prajem príjemnú dovolenku a šťastnú cestu.

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    Dakujem Greco, prosim ta vies mi povedat aj nieco o dialnicnych poplatkoch v Srbsku? Ideme uz tento piatok

    greco je offline (nepripojený) greco

    greco
    sysula Pozri príspevok
    Dakujem Greco, prosim ta vies mi povedat aj nieco o dialnicnych poplatkoch v Srbsku? Ideme uz tento piatok
    Diaľničné poplatky sú aj na nete neviem presne adresu, ale minulý rok boli po Niš 1800 dinárov t.j. cca 25€, neviem aký je momentálne kurz dinára voči euru. Oplatí sa vám zameniť dináre ako na poplatky tak aj na tankovanie. Zameníte si ich hneď za Srbskými hranicami tam je veľké parkovisko a aj zmenáreň.

    mlisa je offline (nepripojený) mlisa

    mlisa
    greco Pozri príspevok
    Diaľničné poplatky sú aj na nete neviem presne adresu, ale minulý rok boli po Niš 1800 dinárov t.j. cca 25€, neviem aký je momentálne kurz dinára voči euru. Oplatí sa vám zameniť dináre ako na poplatky tak aj na tankovanie. Zameníte si ich hneď za Srbskými hranicami tam je veľké parkovisko a aj zmenáreň.
    ja by som za tankovanie skor odporucila platit kartou

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Kategória diaľničných poplatkov :

    • 1 - vozidlo do 1,30 m výšky (nad prednou nápravou), motocykle, osobní auta
    • 2 - vozidlo (s nebo bez prívesu do 1,30 m výšky ťažného auta)s viac než 2 nápravami, osobní auto s prívesom
    • 3 - vozidlo nad 1,30 m výšky s 2 či 3 nápravami, autobus, nákladné auto s 2 či 3 nápravami.
    • 4 - všetky vozidla s viac než 3 nápravami

    Poplatky sú uvedené v dinároch:

    Diaľnica1234E75 Belgrade-Novi Sad 3004807801500E75 Novi Sad-Feketic - Subotica 300 4809002000E75 Belgrade-Nis 790116023204640E75 Nis-Pecenjevce 1803006001380E70 Belgrade-Sid 38056011252245

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    sysula Pozri príspevok
    Dakujem Greco, prosim ta vies mi povedat aj nieco o dialnicnych poplatkoch v Srbsku? Ideme uz tento piatok
    Pozri sem, zadaj krajinu :
    http://auto.server.sk/dopravneInform...sp?category=56

    Autom do Bulharska cez Srbsko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.