Zavrieť

Porady

Saty pre moletky- fotoinspiracie a dobre rady.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tato tema by mohla zaujimat viacero zien, ktore su tak"trocha pri sebe" a riesia dilemu, co na seba - na svadbu, ples, ci inu spolocensku udalost?
Tak ja prave teraz riesim tuto vec- co na svadbu ako svadobna mama?
Nechcem vyzerat ako stara pani v kostimceku, poradte
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
na Svätoplukovej ulici v Ba je obchod pre také žienky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neviem , odkiaľ si. V obci Chrabrany pri TO, je presne taký obchodík, ako hľadáš.
Ja tom vždy vozievam maminu, keď potrebuje niečo elegantné na špeciálne udalosti. Okrem spoločenských šiat tam majú aj ostatné odevy, na bežné nosenie a na rôzne príležitosti pre moletky v širokom výbere.
http://www.zlatestranky.sk/zs/d/marg...=4&resultPos=4
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dik za typy, skor som myslela, ze vyslovite svoj nazor, ake saty sa hodia, pripadne prilozite foto...tato tema sa tu nejako neujala, asi same twiggy su tu.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

alaya1 Pozri príspevok
Dik za typy, skor som myslela, ze vyslovite svoj nazor, ake saty sa hodia, pripadne prilozite foto...tato tema sa tu nejako neujala, asi same twiggy su tu.
Nie sme tu samé twiggy . Bola som už dvakrát svadobná mama.
Na prvej som mala celé šaty s kabátikom a na druhej kostýmček, a druhé svadobné mamičky mali jedna sukňu s topom a druhá nohavice s topom.
Mala by si kúpiť niečo také v čom sa cítiš dobre, kľudne môžeš mať aj nohavicový kostým, kostýmček, dlhé šaty, sukňu alebo nohavice skombinovať nejakým elegantným topom ... atď. Samozrejme aj Ty musíš byť pekná a elegantná, ale nezabudni hlavnú rolu hrajú nevesta a ženích.
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
Ja som bola na svadbe minulu sobotu a jedna svadobna mama mala kostym z lahkeho materialu, skor taka satovka, pozostaval so sukne tulipanoveho strihu s dlzkou do pol lytka, top, kabatik trochu tvarovany, nie rovny a nie dlhy, kusok pod pas. Kostym bol bezovej farby, top tmavohnedej. Vyzeralo to jemne, elegantne a vobec nie ako pre staru zenu. Druha svadobna mama mala saty tiez s dlzkou do pol lytka, farby fialkovo ruzovej, jemne vzorovane, lahke a na na nich mala kratsi jednofarebny kabatik vo fialkovej farbe. Tiez to vyzeralo jemne a zaroven elegantve. Po slavnostnom obrade a veceri si obe damy dali dlhe spolocenske saty, v ktorych sa zabavali do rana. Jedna mala staroruzove s bolerkom, a druha tmavobordove. Inak obe boli plnostihle. Nemusis sa bat farebnosti, hlavne latka musi byt jemna, nie hruba a tvrda.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem za typy, no ja kostimcek nepreferujem, skor by ma zaujimalo, akeho strihu sa hodia spol.saty, pre nizsiu postavu, nohavice vobec nie, no naozaj, som dost "mlada" svadobna mama, mozno ze, niekto ma vlastnu skusenost, pripadne je prof,krajcir, ktory vie poradit. V krajcirstve poradia to, co sa hodi hlavne im, nie zakaznikovi a hotove veci- to je pohroma. Tmave, sede, ako pre stare babky. Aj mlade zeny mozu byt krasne, aj ked su pri tele.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Prilepím pár inšpirácií






ak nechceš byť ako stará dáma,čo povieš na " sexi " šaty?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

fialove saty su pekne, nieco take som si myslela aj ja, no len ci nebudem ako pred porodom, s tťym mojim bachorom-))))Ja skor preferujem cierno zlatu kombinaciu, cuerne saty, zlate bolerko, nieco taketo.?
saty.jpg  
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kúp si sťahovací pás a šaty sa môžu ušiť voľnejšie....
čierna farba na svadbu je elegantná, ale... pastelová farba Ťa oživí a pridá šmrnc
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
Niekde som citala, ze cierne saty na svadbu sa nehodia, je to velmi tmava farba, ani biela, lebo bielu ma mat len nevesta, nieco svetlejsie, zivsie, je to predsa stastna udalost. Cierno zlatu kombinaciu by som ja osobne volila skor na vecernu prilezitost, napriklad divadlo, alebo este aj ples.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alla66 Pozri príspevok
Kúp si sťahovací pás a šaty sa môžu ušiť voľnejšie....
čierna farba na svadbu je elegantná, ale... pastelová farba Ťa oživí a pridá šmrnc
Ja som blondinka: ved je to tu aj niekedy vidiet,:tak mne pastelove velmi neidu, este som uvazovala aj o tmavomodrej, no cierno-zlata sa mi javi asi najelegantnejsia. strieborna je taka barova, to nechcem.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Tiež si myslím, že čierna nie je najvhodnejšia - zvlášť pre svadobnú mamu. A je leto, tak sa hodia svetlejšie farby. Tmavomodrá, ak Ti pristane, by mohla byť
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Blankake Pozri príspevok
Tiež si myslím, že čierna nie je najvhodnejšia - zvlášť pre svadobnú mamu. A je leto, tak sa hodia svetlejšie farby. Tmavomodrá, ak Ti pristane, by mohla byť
svadba nie je v lete- oktober.Priznam sa, ja velmi svetle farby nemusim. Mam rada, ciernu, modru a cervenu, tieto kombinujem. zelena, hneda a ich pastely nemusim.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alaya1 ..... prosím ťa, len tieto nie :
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alla66 Pozri príspevok
alaya1 ..... prosím ťa, len tieto nie :

pana jana, to je co?? tak az tak na tom zle nie som..som 46tka.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alaya1 Pozri príspevok
svadba nie je v lete- oktober.Priznam sa, ja velmi svetle farby nemusim. Mam rada, ciernu, modru a cervenu, tieto kombinujem. zelena, hneda a ich pastely nemusim.
Aha, som myslela, že je svadba niekedy teraz.
Tak by som volila modrú (námornícku) alebo nejaký pekný odtieň bordovej, vínovočervenej... (môže to byť prípadne kombinácia s čiernou - čierny kabátik, čierne lemovanie...)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Blankake Pozri príspevok
Aha, som myslela, že je svadba niekedy teraz.
Tak by som volila modrú (námornícku) alebo nejaký pekný odtieň bordovej, vínovočervenej... (môže to byť prípadne kombinácia s čiernou - čierny kabátik, čierne lemovanie...)
porozmyslam, hoci si myslim, ze aj tak ta cierna vyhra. Ak je tu niekto z KE, nepoznate v nakupnom centre O.nepisem cely nazov obchod, kde maju spolocenske saty - vacsie cisla,?
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

skúste pre inšpiráciu:

http://moletka.eu.sk/component/virtu...category_id=19


ale nebojte sa farieb, moletkám pristanú pastelové farby
šaty 1.jpg  
šaty 2.jpg  
šaty 3.jpg  
šaty 4.jpg  
1/1
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Na svadbe som už videla strašne veľa kombinácií práve čiernej napr: čierna s bodrovou, bielou, svetlo červenou, ružovou a všetko bolo úplne super.
Ak má niekto rád čiernu, prečo nie. Veď čierny kostým napr. z lesklého materiálu, do toho farebný top zladený rovnakou farbou ako topánky a kabelka, poprípade šperky, no super. Najlepšie je zvoliť si farbu v akej sa človek dobre cíti. Ale všetko z farby čiernej, to asi nie. Treba skúsiť kombinovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať